Stamboom van Beekum » Ernst van Schonburg Glauchau (± 1486-1534)

Persoonlijke gegevens Ernst van Schonburg Glauchau 


Gezin van Ernst van Schonburg Glauchau

Hij is getrouwd met Amalia van Leisnig Penig.

Zij zijn getrouwd rond 1526.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ernst van Schonburg Glauchau?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ernst van Schonburg Glauchau

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ernst van Schonburg Glauchau


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Ernst van Schonburg Glauchau



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Karel II (Oostenrijks Huis) was van 1515 tot 1555 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1534: Bron: Wikipedia
    • 10 mei » De Franse zeevaarder Jacques Cartier ontdekt Newfoundland.
    • 15 augustus » Ignatius van Loyola richt met zes medestudenten in Parijs de Orde van de Sociëteit van Jezus (S.J.) op.
    • 3 november » Koning Hendrik VIII van Engeland wordt hoofd van de Anglicaanse Kerk.
    • 4 december » De Turkse sultan Süleyman I verovert Bagdad.
    • 6 december » Spanjaarden stichten de stad Quito in Ecuador.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Schonburg Glauchau


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Richard van Beekum, "Stamboom van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekum/I15050.php : benaderd 13 februari 2026), "Ernst van Schonburg Glauchau (± 1486-1534)".