Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Bartholomeus Keijzer (1902-)

Persoonlijke gegevens Bartholomeus Keijzer 


Gezin van Bartholomeus Keijzer

Hij is getrouwd met Aleida Mechtelina Hilferink.

Zij zijn getrouwd op 28 mei 1930 te Leiden, hij was toen 28 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bartholomeus Keijzer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bartholomeus Keijzer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bartholomeus Keijzer


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Bartholomeus Keijzer

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 mei 1902 lag tussen 6,0 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
    • 19 april » De pogrom van Chisinau.
    • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
    • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
    • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
    • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
  • De temperatuur op 28 mei 1930 lag tussen 6,1 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 13,6 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Clyde Tombaugh ontdekt de planeet Pluto na bestudering van foto's die in januari zijn genomen (sinds 24 augustus 2006 wordt Pluto niet langer als planeet maar als dwergplaneet bestempeld).
    • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
    • 18 juli » Uruguay en Peru spelen de allereerste voetbalwedstrijd in het Estadio Centenario in Montevideo in de openingswedstrijd van het WK voetbal.
    • 30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
    • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
    • 25 november » Op Java begint een uitbarsting van de vulkaan Merapi. 13 dorpen worden vernietigd, en 23 andere zwaar beschadigd. Er sterven meer dan 1300 mensen. Pas in september 1931 komt de vulkaan weer tot rust.

Over de familienaam Keijzer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Keijzer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Keijzer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Keijzer (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I41805.php : benaderd 8 oktober 2026), "Bartholomeus Keijzer (1902-)".