De temperatuur op 7 november 1957 lag tussen 5,8 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 0,8 uur zonneschijn (9%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
17 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Flota Świnoujście.
21 april » Encycliek Fidei Donum van Paus Pius XII over de toestand van de katholieke missie (vooral in Afrika).
5 mei » Opening van het Estádio dos Barreiros in Funchal.
9 mei » Paul-Henri Spaak wordt secretaris-generaal van de NAVO.
16 mei » Encycliek Invicti Athletae van Paus Pius XII over de Heilige Andrea Bobola.
14 oktober » In Valencia (Spanje) stroomt de rivier Turia over waardoor het oude centrum van de stad zwaar wordt getroffen. Als gevolg van deze ramp komen meer dan 400 personen om het leven.
Doopdag 1 december 1957
De temperatuur op 1 december 1957 lag tussen -4,7 °C en 2,0 °C en was gemiddeld -2,4 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
3 januari » Het eerste elektronische horloge, de Hamilton Electric, komt op de markt.
17 mei » Massabijeenkomst bij het Lincoln Memorial te Washington. Sprekers onder anderen ds. Martin Luther King jr.
27 juni » Orkaan Audrey maakt vijfhonderd slachtoffers in de Amerikaanse staten Louisiana en Texas.
6 juli » John Lennon en Paul McCartney ontmoeten elkaar voor het eerst op een tuinfeest van de kerk in Woolton bij Liverpool.
13 oktober » De Amerikaanse actrice Jayne Mansfield verricht op Het Kasteel de aftrap van de voetbalwedstrijd tussen Sparta en DOS. De spelers van de Rotterdamse club zijn zo onder de indruk van de zwoele kus op de mond van aanvoerder Rinus Terlouw dat Sparta met 7-1 verliest.
17 oktober » De dijk tussen het eiland Marken en het vasteland wordt gesloten.
Trouwdag 25 mei 1994
De temperatuur op 25 mei 1994 lag tussen 9,1 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 4,8 mm neerslag gedurende 5,6 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
1 maart » In Groot-Brittannië komt aan het licht dat de beroemde foto van het monster van Loch Ness uit 1934 een vervalsing is.
14 maart » Richard Gonda, Slowaaks autocoureur
24 april » De Britse koningin Elizabeth neemt haar enige dochter, prinses Anne, op in de Orde van de Kouseband, de hoogste Britse ridderorde.
30 september » In de hoop verder bloedvergieten te voorkomen tussen Hutu's en de Tutsi's in Burundi benoemt het nationale parlement het waarnemende staatshoofd Sylvestre Ntibantunganya tot president.
28 november » De Amerikaanse seriemoordenaar Jeffrey Dahmer wordt in de gevangenis van Portage in de staat Wisconsin door een medegevangene vermoord.
9 december » Het Amerikaanse sportblad Sports Illustrated roept de Noorse schaatser Johann Olav Koss uit tot Sportman van het Jaar. Hij is de eerste schaatser die deze eer te beurt valt.
Dag van overlijden 21 februari 2007
De temperatuur op 21 februari 2007 lag tussen 5,6 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
14 april » De wieken van de attractie Mad Mill in Duinrell stortten in.
20 mei » De hockeydames van Den Bosch worden voor de tiende keer op rij landskampioen. Bij de mannen prolongeert HC Bloemendaal de titel en worden voor de elfde keer in hun bestaan landskampioen.
26 juni » Voetbalclub Colo-Colo stelt de Chileense landstitel (Apertura) veilig op de slotdag van de Primera División door Palestino met 1-0 te verslaan.
29 juni » De iPhone verschijnt voor het eerst op de markt, in de Verenigde Staten.
30 november » Het Valentijnskartel of Vlaams kartel houdt op met bestaan.
19 december » Marcus Stephen volgt Ludwig Scotty op als president van Nauru.
Dag van begraven 28 februari 2007
De temperatuur op 28 februari 2007 lag tussen 8,3 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 3,8 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (34%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
16 april » Bij een schietpartij op de Virginia Polytechnic Institute and State University in Blacksburg, Virginia vinden 33 mensen de dood.
5 juli » De Belgische ex-premier Jean-Luc Dehaene (CD&V) wordt door koning Albert II belast met een bemiddelings- en onderhandelingsopdracht om de weg te openen tot de aanduiding van een formateur.
21 juli » De Engelse en Amerikaanse versie van het laatste Harry Potterboek verschijnen: Harry Potter and the Deathly Hallows.
9 augustus » Het NOC*NSF heeft Beach Soccer als sport erkend. De NBSB kan nu rekenen op een Basisbijdrage Topsport.
1 september » In Londen vindt het allereerste Eurovisiedansfestival plaats; de winnaar is Finland.
11 november » Door een zeer zware storm breekt de Russische olietanker Volgoneft-139 in de buurt van de Russische havenstad Port Kavkaz doormidden en stroomt er zo'n 2000 ton stookolie in de Zwarte Zee. Ook 19 andere schepen lijden schipbreuk, waardoor er nog meer olie alsook zwavel in de zee terechtkomt. De olieramp dreigt zich via de Straat van Kertsj naar de Zee van Azov uit te breiden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I34392.php : benaderd 5 oktober 2026), "Alfred Ronald HEMERIK (1957-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.