De temperatuur op 7 november 1957 lag tussen 5,8 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 0,8 uur zonneschijn (9%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
17 mei » Massabijeenkomst bij het Lincoln Memorial te Washington. Sprekers onder anderen ds. Martin Luther King jr.
16 juli » De eerste supersonische transcontinentale vlucht van Californië naar New York in 3 uur, 23 minuten en 8 seconden door John Glenn.
17 oktober » De dijk tussen het eiland Marken en het vasteland wordt gesloten.
3 november » Lancering van Russische kunstmaan Spoetnik 2 met aan boord de hond Laika.
6 december » De eerste poging van de Verenigde Staten om een kunstmaan te lanceren mislukt, waarbij het lanceerplatform wordt opgeblazen.
Doopdag 1 december 1957
De temperatuur op 1 december 1957 lag tussen -4,7 °C en 2,0 °C en was gemiddeld -2,4 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
2 januari » De AOW (Algemene Ouderdomswet) gaat in Nederland in.
26 januari » De PSP (Pacifistisch Socialistische Partij) wordt opgericht. Deze ging in 1989 op in GroenLinks.
3 maart » Corry Brokken wint het Eurovisiesongfestival met het liedje 'Net als toen'.
21 april » Encycliek Fidei Donum van Paus Pius XII over de toestand van de katholieke missie (vooral in Afrika).
5 juli » Introductie van de eerste Fiat 500, exact 50 jaar later gevolgd door de introductie van de nuevo 500
31 oktober » De eerste Duitse kerncentrale wordt in gebruik genomen.
Trouwdag 25 mei 1994
De temperatuur op 25 mei 1994 lag tussen 9,1 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 4,8 mm neerslag gedurende 5,6 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
14 januari » De regering van Georgië en de separatisten in de regio Abchazië stemmen na drie dagen van besprekingen in met de plaatsing van een deels Russische VN-macht tussen hun legers in.
1 mei » Formule 1 coureur Ayrton Senna verongelukt tijdens de Grand Prix van San Marino op het circuit van Imola.
1 juli » De PTT opent het eerste GSM-netwerk in Nederland.
24 augustus » De Australische zwemmer Kieren Perkins scherpt in Victoria, Canada zijn eigen wereldrecord op de 1500 meter vrije slag aan tot 14.41,66. Het oude record (14.43,48) stond sinds 31 juli 1992 op zijn naam.
26 augustus » In het pas geopende Abe Lenstra Stadion in Heerenveen trappen sc Heerenveen en FC Groningen het seizoen 1994/95 af. Het duel eindigt in een 2-0 overwinning voor de Friezen door treffers van Tom Sier en Erik Regtop.
9 december » Het Amerikaanse sportblad Sports Illustrated roept de Noorse schaatser Johann Olav Koss uit tot Sportman van het Jaar. Hij is de eerste schaatser die deze eer te beurt valt.
Dag van overlijden 21 februari 2007
De temperatuur op 21 februari 2007 lag tussen 5,6 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
11 januari » Vietnam wordt lid van de Wereldhandelsorganisatie, als 150ste.
6 februari » De dagbladen van het Wegener concern verschijnen op tabloidformaat.
3 maart » Ireen Wüst wint in Calgary de Wereldbeker schaatsen 2006/2007 op de 1500 meter dames. Sven Kramer wint de 5000 m en vestigt een nieuw wereldrecord.
12 april » De Poolse voetbalbond (PZPN) besluit om Arka Gdynia een klasse terug te zetten wegens betrokkenheid bij een corruptieschandaal.
19 mei » VfB Stuttgart wordt kampioen van Duitsland, net voor FC Schalke 04.
8 juli » Roger Federer wint voor de vijfde keer op rij het mannentoernooi van Wimbledon door in de finale Rafaël Nadal te verslaan.
Dag van begraven 28 februari 2007
De temperatuur op 28 februari 2007 lag tussen 8,3 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 3,8 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (34%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I34392.php : benaderd 6 oktober 2026), "Alfred Ronald HEMERIK (1957-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.