Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Dirkje van Egmond (1869-1901)

Persoonlijke gegevens Dirkje van Egmond 


Gezin van Dirkje van Egmond

Zij is getrouwd met Simon BROEKHUIZEN.

Zij zijn getrouwd op 17 maart 1886 te Katwijk, Zuid Holland, Nederland, zij was toen 17 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Pietertje BROEKHUIZEN  1886-1970 
  2. Simon BROEKHUIZEN  1887-1979 
  3. Neeltje BROEKHUIZEN  1889-1974 
  4. Maljard BROEKHUIZEN  1891-1892
  5. Anna BROEKHUIZEN  1893-1970 
  6. Heiltje BROEKHUIZEN  1894-1916
  7. Abraham BROEKHUIZEN  1895-1895
  8. Maljard BROEKHUIZEN  1895-1895
  9. Maljard BROEKHUIZEN  1897-1897
  10. Maljart BROEKHUIZEN  1898-1988 
  11. Dirkje BROEKHUIZEN  1900-1980 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirkje van Egmond?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirkje van Egmond

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirkje van Egmond


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Dirkje van Egmond

Bronnen

  1. Erfgoed Leiden eo: Geboorteakten 1863-1872 , archiefnummer 0700, Ambachts-, Dorps- en Gemeentebestuur van Rijnsburg, inventarisnummer 1232, aktenummer 3 Gemeente: Rijnsburg
  2. Gemeente: Katwijk Soort akte: Huwelijksakte Aktenummer: 6

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 januari 1869 lag rond de -2,4 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd als 18e president van de Verenigde Staten
    • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
    • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
    • 3 november » Eerste verschijning van het Britse wetenschappelijk vakblad Nature.
    • 17 november » In Egypte wordt het Suezkanaal geopend.
    • 28 december » William Semple verkrijgt octrooi op kauwgom.
  • De temperatuur op 17 maart 1886 lag rond de 2,1 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
    • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
    • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
    • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
    • 4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
    • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
  • De temperatuur op 8 november 1901 lag tussen 6,6 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 28 april » Oprichting van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
    • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
    • 14 september » De Amerikaanse president William McKinley sterft aan schotwonden, toegebracht door een anarchist; Theodore Roosevelt wordt de 26e president van de Verenigde Staten.
    • 14 september » Drie wetenschappers vinden aan de oevers van de rivier Berezovka in Siberië een buitengewoon volledig lichaam van een mammoet.
    • 2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
    • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.

Over de familienaam Van Egmond


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I23085.php : benaderd 19 oktober 2026), "Dirkje van Egmond (1869-1901)".