Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Allegonda Maria Friskes (1899-????)

Persoonlijke gegevens Allegonda Maria Friskes 


Gezin van Allegonda Maria Friskes

Zij is getrouwd met Joseph de Vries.

Zij zijn getrouwd op 8 december 1920 te Rotterdam, zij was toen 21 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Allegonda Maria Friskes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Allegonda Maria Friskes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Allegonda Maria Friskes

Allegonda Maria Friskes
1899-????

1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Allegonda Maria Friskes

Bronnen

  1. Stadsarchief Rotterdam BS Geboorte Rotterdam, archief 999-01, inventaris­num­mer 1899K, 1899, geboorteregister van de gemeente Rotterdam, aktenummer 1899.6896, folio k067v
  2. Stadsarchief Rotterdam Rotterdam, archief 999-06, inventaris­num­mer 1920Z, 08-12-1920, huwelijksregister van de gemeente Rotterdam, folio z16

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 augustus 1899 lag rond de 17,9 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
    • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
    • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
    • 27 april » William Middlebrook De uitvinding van de paperclip (eerste patentaanvraag voor paperclipmachine).
    • 3 mei » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Ferencvárosi TC.
    • 3 september » Ernest Grisar richt beerschot VAC op.
  • De temperatuur op 8 december 1920 lag tussen -0,8 °C en 2,9 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
    • 2 februari » Estland verklaart zijn onafhankelijkheid van Rusland.
    • 12 februari » Het vrachtschip de West Aleta, met een lading van 15.000 vaten wijn, vergaat voor de kust van Terschelling, het bergen van de wijn neemt negen maanden in beslag.
    • 14 augustus » In Antwerpen wordt de zevende editie van de Olympische Zomerspelen geopend.
    • 31 oktober » Treinongeval in Borne (1 dode en 4 gewonden).
    • 5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.

Over de familienaam Friskes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Friskes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Friskes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Friskes (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I178164.php : benaderd 15 februari 2026), "Allegonda Maria Friskes (1899-????)".