Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Johanna Kapaan (1918-2006)

Persoonlijke gegevens Johanna Kapaan 


Gezin van Johanna Kapaan

Zij is getrouwd met Willem Leendert van Biezen.

Zij zijn getrouwd op 6 december 1939 te Leiden, zij was toen 21 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Kapaan?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Kapaan

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Kapaan

Koosje Smit
1843-1925
Mietje Jansen
1875-1961

Johanna Kapaan
1918-2006

1939

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Johanna Kapaan

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 juni 1918 lag tussen 7,0 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 4 april » Het komt in Amsterdam als gevolg van voedselschaarste tot ongeregeldheden.
    • 9 april » Succesvolle Duitse aanval in Vlaanderen.
    • 6 juni » slag bij het Belleaubos Gunnery Sgt. Dan Daley spreekt zijn bekende quote uit: ‘C’mon you sons-of-bitches, do you want to live forever?’
    • 2 november » In Duitsland breekt een algehele opstand uit die bekend wordt als de Novemberrevolutie, met als hoogtepunt het afzetten van de Duitse keizer Wilhelm II en de vorming van een democratische republiek.
    • 11 november » De Britse regering erkent de onafhankelijkheid van Letland.
    • 1 december » IJsland wordt onafhankelijk van Denemarken
  • De temperatuur op 6 december 1939 lag tussen -1,2 °C en 5,1 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Troepen van Francisco Franco nemen Barcelona in tijdens de Spaanse Burgeroorlog.
    • 2 maart » Kardinaal Eugenio Pacelli wordt op zijn 63ste verjaardag gekozen tot Paus Pius XII.
    • 14 april » Eerste editie van The Grapes of Wrath (De druiven der gramschap) door John Steinbeck.
    • 24 mei » Het Nationaal park Hartz Mountains wordt opgericht.
    • 28 september » Duitsland en de Sovjet-Unie komen overeen Polen te verdelen.
    • 30 november » Begin van de Winteroorlog tussen Finland en de Sovjet-Unie.
  • De temperatuur op 5 januari 2006 lag tussen -1,3 °C en 1,9 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 18 april » Radiozender Yorin FM wordt omgedoopt tot Caz!.
    • 30 april » Stemming in Servië en Montenegro over afsplitsing van Montenegro van Servië. Uiteindelijk wordt er beslist dat de twee staten gesplitst worden.
    • 5 juli » Het duo Daniel Nestor (Canada) en Mark Knowles (Bahama's) winnen de op een na langste partij in de historie van Wimbledon in 6 uur en 9 minuten.
    • 12 oktober » De Zweedse Academie maakt bekend dat de Nobelprijs voor Literatuur 2006 is toegekend aan de Turkse schrijver Orhan Pamuk.
    • 17 november » Een nieuw wereldrecord bij Domino Day in Leeuwarden: 4.079.381 steentjes zijn omgevallen.
    • 30 december » De Senopati Nusantara zinkt in Indonesië. Honderden opvarenden verdrinken.

Over de familienaam Kapaan

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kapaan.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kapaan.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kapaan (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I144103.php : benaderd 23 oktober 2026), "Johanna Kapaan (1918-2006)".