Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Maria Kapaan (1904-1997)

Persoonlijke gegevens Maria Kapaan 


Gezin van Maria Kapaan

Zij is getrouwd met Abraham Fuchs.

Zij zijn getrouwd op 9 maart 1927 te Leiden, zij was toen 22 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Kapaan?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Kapaan

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Kapaan

Koosje Smit
1843-1925
Mietje Jansen
1875-1961

Maria Kapaan
1904-1997

1927

Abraham Fuchs
1903-1970


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Maria Kapaan

Bronnen

  1. C.H. Kapaan
  2. Historische Kranten, Erfgoed Leiden en Omstreken Leidsch Dagblad | 1997 | 20 mei 1997 | pagina 4 Gemeente Leiden

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 november 1904 lag tussen 1,6 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 3,0 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Noorse plaats Ålesund wordt verwoest door een brand.
    • 7 februari » Een groot deel van de Amerikaanse stad Baltimore brandt af.
    • 17 februari » Première van de opera Madama Butterfly van Giacomo Puccini in het Teatro alla Scala in Milaan.
    • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
    • 16 juni » Op deze dag speelt het boek Ulysses van James Joyce zich af.
    • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
  • De temperatuur op 9 maart 1927 lag tussen -0,9 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 2,0 mm neerslag. Er was 4,8 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Joop Wolff, Nederlands verzetsstrijder, journalist en communistisch politicus († 2007)
    • 9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
    • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
    • 29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.
    • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
    • 6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
  • De temperatuur op 17 mei 1997 lag tussen 15,6 °C en 28,1 °C en was gemiddeld 21,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 10,2 uur zonneschijn (65%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Provinciale Staten van Friesland besluit dat de provincie officieel Fryslân heet.
    • 19 februari » Bij Roswinkel in Drenthe vindt een aardbeving plaats met een kracht van 3,4 op de Schaal van Richter.
    • 6 maart » In Quito wordt het Estadio de Liga Deportiva Universitaria officieel in gebruik genomen.
    • 31 maart » Bij een treinongeluk in Spanje vallen zeker 26 doden en 60 gewonden. De trein was met 280 vakantiegangers op weg van Barcelona naar Irun in Baskenland.
    • 17 augustus » PSV wint ook de tweede editie van de Johan Cruijff Schaal, ditmaal door Roda JC met 3-1 te verslaan in de Amsterdam Arena.
    • 27 september » Bob Dylan treedt in Bologna op voor Paus Johannes Paulus II.
  • De temperatuur op 22 mei 1997 lag tussen 8,3 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 10,2 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Soedanese rebellen veroveren opnieuw drie belangrijke garnizoensplaatsen: Al-Kali, Daimonsour en Shali al-Fil, alle in de oostelijke Blauwe Nijl-regio.
    • 31 maart » Martina Hingis lost Steffi Graf na achttien weken af als de nummer één op de wereldranglijst der proftennissters; de Zwitserse moet die positie na tachtig weken afstaan aan haar Amerikaanse collega Lindsay Davenport.
    • 4 juli » NASA's Mars Pathfinder ruimtesonde landt op Mars.
    • 2 augustus » Mohammad Khatami wordt president van Iran.
    • 6 augustus » Hugo Banzer, die in 1971 als legergeneraal de macht greep in Bolivia, wordt via de democratische weg geïnstalleerd als president.
    • 11 december » Het Kyoto-protocol bij het Klimaatverdrag van de Verenigde Naties staat open voor ondertekening.

Over de familienaam Kapaan

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kapaan.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kapaan.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kapaan (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I144094.php : benaderd 23 oktober 2026), "Maria Kapaan (1904-1997)".