De temperatuur op 15 april 1906 lag tussen 0,2 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 12,4 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
18 april » De Gereformeerde Bond wordt binnen de Nederlandse Hervormde Kerk opgericht.
13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.
10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
21 december » De Nederlandse marine neemt haar eerste onderzeeboot in dienst: Hr. Ms. O 1.
Trouwdag 24 april 1935
De temperatuur op 24 april 1935 lag tussen 6,7 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 12,8 mm neerslag gedurende 8,3 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
5 januari » De Nederlandse ijshockeyploeg speelt in Amsterdam zijn allereerste interland uit de geschiedenis. Tegenstander is België, dat met 0-4 wint.
21 maart » Perzië wordt hernoemd tot Iran.
28 juni » Eerste kristallisatie van een virus door Wendell Meredith Stanley.
12 augustus » Benoeming van de Italiaan Paolo Giobbe tot internuntius in Nederland.
12 november » De eerste lobotomie wordt uitgevoerd, in Lissabon.
15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I12578.php : benaderd 12 maart 2026), "Adrianus Bronsgeest (1906-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.