Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Johanna Amelia Bronsgeest (1887-1972)

Persoonlijke gegevens Johanna Amelia Bronsgeest 


Gezin van Johanna Amelia Bronsgeest

Zij is getrouwd met Matthijs de Wit.

Zij zijn getrouwd op 15 april 1908 te Leiden, zij was toen 21 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Amelia Bronsgeest?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Amelia Bronsgeest

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Amelia Bronsgeest

Johanna Amelia Bronsgeest
1887-1972

1908

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Erfgoed Leiden eo: Overlijdensakten 1963, archiefnummer 1005, Plaatsingslijst van het archief van de ambtenaar van de burgerlijke stand Leiden, 1929-1993, inventarisnummer 151, aktenummer 1396 Gemeente Leiden

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 februari 1887 lag rond de 2,3 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
    • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
    • 28 januari » In een sneeuwstorm in Montana worden de grootste sneeuwvlokken ooit gemeten (38 bij 20 centimeter).
    • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
    • 15 september » De Texelse Courant wordt opgericht.
    • 4 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Örgryte IS.
  • De temperatuur op 15 april 1908 lag tussen -1,0 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,6 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Koning Karel I van Portugal en de kroonprins Lodewijk Filips, hertog van Braganza worden in Lissabon vermoord door republikeinen.
    • 18 juni » In Nature wordt door A. A. Campbell Swinton een volledig elektronisch televisiesysteem beschreven.
    • 30 juni » In Toengoeska (nu Kraj Krasnojarsk) in Siberië vindt een ongekend krachtige explosie plaats, waarvan de oorzaak nooit is opgehelderd.
    • 1 oktober » De eerste T-Ford loopt van de band.
    • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
    • 28 december » In Messina (Italië) vallen als gevolg van een aardbeving en een tsunami meer dan 100.000 doden.
  • De temperatuur op 3 juli 1972 lag tussen 12,0 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 3,4 uur zonneschijn (20%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1972: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,3 miljoen inwoners.
    • 2 januari » President Joseph-Désiré Mobutu van Zaïre begint met zijn Afrikaniseringspolitiek: alle buitenlands klinkende geografische namen en persoonsnamen moeten in inheems klinkende woorden worden gewijzigd.
    • 19 maart » President Jafaar Numeiri van Soedan kondigt een amnestie af voor alle wegens de rebellie in Zuid-Soedan veroordeelde strijders.
    • 6 mei » Benoeming van de Nederlander Herman Münninghoff tot bisschop van Jayapura in Indonesië.
    • 21 mei » De Pietà van Michelangelo in de Sint-Pietersbasiliek te Rome wordt door de Australiër Laszlo Toth met een hamer ernstig beschadigd.
    • 18 juni » West-Duitsland wint in Brussel het EK voetbal door de Sovjet-Unie in de finale met 3-0 te verslaan.
    • 30 december » De Verenigde Staten stoppen de bombardementen op Noord-Vietnam.

Over de familienaam Bronsgeest


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I12633.php : benaderd 11 oktober 2026), "Johanna Amelia Bronsgeest (1887-1972)".