Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Jacobus Borsje (1920-1995)

Persoonlijke gegevens Jacobus Borsje 


Gezin van Jacobus Borsje

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus Borsje?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacobus Borsje

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus Borsje

Jacobus Borsje
1920-1995


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Jacobus Borsje

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 februari 1920 lag tussen -1,2 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 1,9 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 7 april » Franse troepen bezetten het Duitse Ruhrgebied.
    • 20 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Chorzów.
    • 26 april » Canada verslaat Zweden met 12-1 in de finale van het olympische demonstratietoernooi ijshockey in Antwerpen, en wordt daarmee de eerste officiële wereldkampioen.
    • 20 juli » Voetbalclub sc Heerenveen wordt opgericht.
    • 28 augustus » Het duel tussen Joegoslavië en Tsjecho-Slowakije (0-7) in Antwerpen betekent voor beide landen de eerste officiële voetbalinterland uit de geschiedenis.
    • 10 oktober » Italië annexeert Zuid-Tirol.
  • De temperatuur op 2 maart 1995 lag tussen 1,0 °C en 5,7 °C en was gemiddeld 3,8 °C. Er was 6,0 mm neerslag gedurende 4,5 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (42%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
    • 17 april » Oprichting van de Amerikaanse voetbalclub San Jose Earthquakes.
    • 8 mei » Jesús Gil y Gil mag acht maanden geen functie bekleden in het Spaanse voetbal. De bond legt de voorzitter van Atlético Madrid die straf op wegens beledigende uitlatingen aan het adres van de Spaanse arbiters.
    • 15 mei » George Weah van Paris Saint-Germain tekent in Cannes een contract van twee jaar getekend bij AC Milan. De aanvaller uit Liberia werd in 1989 en 1994 uitgeroepen tot Afrikaans voetballer van het jaar.
    • 16 mei » Op verzoek van justitie in Duitsland doet de politie huiszoeking bij Martijn Freling, die in Rotterdam voor de extreem-rechtse CP'86 in de gemeenteraad zit.
    • 7 juni » Luxemburg wint op eigen veld verrassend met 1-0 van Tsjechië door een doelpunt van Guy Hellers in de 89ste minuut. Nederland behoudt daardoor uitzicht op deelname aan het EK voetbal van 1996 in Engeland, ondanks de eigen nederlaag tegen Wit-Rusland (1-0).
    • 18 juli » In Nederland besluit uitgever Reed Elsevier met zijn persactiviteiten te stoppen. Daardoor staan NRC Handelsblad, het Algemeen Dagblad en enkele andere krantentitels te koop.

Over de familienaam Borsje

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Borsje.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Borsje.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Borsje (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I10529.php : benaderd 17 oktober 2026), "Jacobus Borsje (1920-1995)".