Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Ardje van den Haak (1906-1991)

Persoonlijke gegevens Ardje van den Haak 


Gezin van Ardje van den Haak

Zij is getrouwd met Dirk Gerardus Jongeneel.

Zij zijn getrouwd op 16 maart 1933 te Noordwijk, Zuid Holland, Nederland, zij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ardje van den Haak?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ardje van den Haak

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ardje van den Haak


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Ardje van den Haak

Bronnen

  1. Erfgoed Leiden eo: Geboorteakten 1906-1909, archiefnummer 0900, Gemeente Noordwijk, 1399-1932, inventarisnummer 2914, aktenummer 46 Gemeente Noordwijk

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 februari 1906 lag tussen -2,6 °C en 4,5 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
    • 7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
    • 19 mei » De 19,7km lange Simplon-tunnel tussen Zwitserland en Italië wordt feestelijk geopend.
    • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
    • 13 augustus » Oprichting van de Belgische voetbalclub Berchem Sport.
    • 22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.
  • De temperatuur op 16 maart 1933 lag tussen 5,2 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 4,3 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Met de Rijksdagbrandverordening komt er een eind aan vele vrijheden in het Duitse Rijk.
    • 3 juni » Encycliek Dilectissima Nobis van Paus Pius XI over de onderdrukking van de Kerk van Spanje.
    • 25 juni » Vrijgave van de Verklaring van Feiten door Jehova's getuigen in nazi-Duitsland.
    • 1 september » Oprichting Eindhovense hockeyclub Oranje Zwart.
    • 10 september » Opening van de Waaslandtunnel, de oudste voertuigentunnel onder de Schelde in Antwerpen, bijgewoond door koning Albert I en koningin Elisabeth.
    • 17 oktober » De Duitse natuurkundige Albert Einstein vestigt zich in de Verenigde Staten, op de vlucht voor het nationaalsocialisme.
  • De temperatuur op 25 juli 1991 lag tussen 12,4 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 3,3 uur zonneschijn (21%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Gewapende mannen doden de koffieboer Fortunato Gaviria, een neef van de Colombiaanse president César Gaviria, tijdens een poging om hem te ontvoeren.
    • 2 maart » De Kroatische politie bestormt de voornamelijk door Serviërs bewoonde stad Pakrac nadat deze had besloten zich aan te sluiten bij de door Serviërs gedomineerde Krajina-regio in Kroatië.
    • 27 april » Frans Maassen wint de 26e editie van de Amstel Gold Race.
    • 31 juli » De militaire leider van Togo, generaal Étienne Eyadéma, heeft persoonlijk een handje geholpen bij het martelen van politieke gevangenen, stellen afgevaardigden op de nationale conferentie over de politieke toekomst van het West-Afrikaanse land.
    • 2 september » Onafhankelijkheidsverklaring van de republiek Nagorno-Karabach, die internationaal nog niet erkend is.
    • 28 september » De Komsomol, de jeugdorganisatie van de communistische partij van de Sovjet-Unie, maakt een einde aan haar activiteit en heft zich daarmee de facto op.

Over de familienaam Van den Haak


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I30644.php : benaderd 17 oktober 2026), "Ardje van den Haak (1906-1991)".