Stamboom Derikx, Derksen en Heijnen » Andreas Wilhelm Huiskens (1883-1956)

Persoonlijke gegevens Andreas Wilhelm Huiskens 


Gezin van Andreas Wilhelm Huiskens

(1) Hij is getrouwd met Maria Margaretha Gerardina Driel.

Zij zijn getrouwd op 7 juli 1909 te Amsterdam, hij was toen 26 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Elisabeth Huiskens  1909-1910

Het echtpaar is gescheiden 20 mei 1920 te Amsterdam.Bron 4


(2) Hij is getrouwd met Grietje Kramer.

Zij zijn getrouwd op 11 november 1920 te Amsterdam, hij was toen 37 jaar oud.Bron 5


Kind(eren):

  1. Greta Huiskens  1922-2006


(3) Hij is getrouwd met Antonia Wilhelmina Warneke.

Zij zijn getrouwd op 29 december 1932 te Amsterdam, hij was toen 49 jaar oud.Bron 6


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 11 september 1950 te Amsterdam.Bron 7


(4) Hij is getrouwd met Gerardina Jacoba Simonis.

Zij zijn getrouwd op 9 december 1950 te Amsterdam, hij was toen 67 jaar oud.


Notities over Andreas Wilhelm Huiskens

Andreas Wilhelm Huiskens en zijn vader Andreas Huiskens staan in februar

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Andreas Wilhelm Huiskens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Andreas Wilhelm Huiskens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Andreas Wilhelm Huiskens

Marijtje Piet
1819-1911

Andreas Wilhelm Huiskens
1883-1956

(1) 1909
(2) 1920
(3) 1932
(4) 1950

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Rouwcirculaire
    2. Rouwcirculaire
    3. Huwelijksakte BS gemeente Amsterdam, akte 5D f23v
    4. Scheidingsakte BS gemeente Amsterdam, akte 1A f 37v
    5. Huwelijksakte BS gemeente Amsterdam, akte reg.6K;f22v
    6. Huwelijksakte BS gemeente Amsterdam, akte reg.5G;f29v
    7. Huwelijksakte BS gemeente Amsterdam

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 juni 1883 lag rond de 14,4 °C. Er was 7 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Lewis Waterman vindt de vulpen uit.
      • 6 maart » Tijdens een storm bij het waddeneiland Borkum komen 121 vissers uit Paesens-Moddergat en Zoutkamp om het leven.
      • 13 april » Alfred Packer wordt schuldig bevonden aan kannibalisme.
      • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
      • 11 juli » Het waterschap Het Woud werd opgericht bij besluit van Provinciale Staten van Noord-Brabant.
      • 12 augustus » De laatste levende Quagga (een zebra-soort) sterft in dierentuin Artis
    • De temperatuur op 9 december 1950 lag tussen -7,4 °C en -0,9 °C en was gemiddeld -3,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
      • 12 januari » In Egypte wordt door Moestafa Nahas Pasja, leider van de Wafdisten, een regering gevormd die geheel uit Wafdisten bestaat.
      • 1 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Austria Salzburg.
      • 4 juli » Eerste uitzending van Radio Free Europe in München.
      • 19 juli » Oprichting van de Zentralrat der Juden in Deutschland.
      • 28 september » Indonesië wordt toegelaten tot de Verenigde Naties.
      • 11 december » Een gerechtshof in Singapore wijst ook in hoger beroep het 13-jarige meisje Bertha Hertogh toe aan haar ouders uit Bergen op Zoom. Na de uitspraak breken hevige rellen uit, waarbij 18 doden vallen.
    • De temperatuur op 11 augustus 1956 lag tussen 12,1 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 8,9 mm neerslag gedurende 6,7 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
      • 22 juli » In de Poolse stad Chorzów wordt het Stadion Śląski officieel in gebruik genomen met de oefeninterland tussen Polen en de DDR (0-2).
      • 13 september » IBM lanceerde de eerste harde schijf voor dataopslag: de RAMAC
      • 23 september » Het Nederlands vrouwenvoetbalelftal speelt de eerste officieuze interland. In en tegen West-Duitsland wordt met 2-1 verloren.
      • 21 oktober » De overleden bisschop van Luxemburg Joseph Laurent Philippe wordt opgevolgd door zijn coadjutor Léon Lommel.
      • 29 oktober » Na geheime besprekingen met Groot-Brittannië en Frankrijk valt Israël de Sinaï binnen.
      • 1 november » Encycliek Laetamur Admodum van Paus Pius XII met een hernieuwde oproep tot gebed voor vrede in Polen, Hongarije en het Midden-Oosten.
    • De temperatuur op 15 augustus 1956 lag tussen 10,6 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (26%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Tessa Sanderson, Brits atlete
      • 23 maart » De Nederlandse Organisatie voor Internationale Bijstand, Novib, wordt opgericht. Tegenwoordig heet deze organisatie Oxfam Novib.
      • 13 september » IBM lanceerde de eerste harde schijf voor dataopslag: de RAMAC
      • 23 september » Het Nederlands vrouwenvoetbalelftal speelt de eerste officieuze interland. In en tegen West-Duitsland wordt met 2-1 verloren.
      • 21 oktober » De overleden bisschop van Luxemburg Joseph Laurent Philippe wordt opgevolgd door zijn coadjutor Léon Lommel.
      • 29 oktober » Na geheime besprekingen met Groot-Brittannië en Frankrijk valt Israël de Sinaï binnen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Huiskens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Huiskens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Huiskens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Huiskens (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frits Derksen, "Stamboom Derikx, Derksen en Heijnen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-derksen/I9073.php : benaderd 17 januari 2026), "Andreas Wilhelm Huiskens (1883-1956)".