Navorska tree » Child 3 of Olvert & Meentje Rippentrop (-1912)

Persoonlijke gegevens Child 3 of Olvert & Meentje Rippentrop


Gezin van Child 3 of Olvert & Meentje Rippentrop


Notities over Child 3 of Olvert & Meentje Rippentrop

Child 3 of Olvert & Meentje Rippentrop

Source: Mabus, Joan, Germania-Lakota IA Centennial 1892-1992, (Lake Mills IA, Stoyles Graphic Services, 1992), pg 341

Person SourceBron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Child 3 of Olvert & Meentje Rippentrop?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Child 3 of Olvert & Meentje Rippentrop

Child 3 of Olvert & Meentje Rippentrop
-1912


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Annie Ennen 3F1992 letter.
    2. Germania-Lakota IA 1892-1992 Cent. book pg 341

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 oktober 1912 lag tussen 2,7 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 5,8 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Coen de Koning wint de tweede Elfstedentocht in 11 uur en 40 minuten met een gemiddelde snelheid van 16,58 km/h.
      • 12 februari » Er komt een eind aan de Mantsjoe Qing-dynastie met de abdicatie van de 12-jarige keizer van China Pu-Yi.
      • 12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
      • 5 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Modena FC.
      • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
      • 18 mei » George Horine, een Californische student, springt bij wedstrijden in het stadion van de Stanford-universiteit ter voorbereiding van de Olympische Spelen als eerste atleet 2 meter hoog.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Rippentrop


    De publicatie Navorska tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    David Allen Navorska, "Navorska tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/navorska-tree/I3347.php : benaderd 6 december 2025), "Child 3 of Olvert & Meentje Rippentrop (-1912)".