Parenteel van Geurt Jacobs » Hendrika van de Kleut (1914-1978)

Persoonlijke gegevens Hendrika van de Kleut 


Gezin van Hendrika van de Kleut

Zij is getrouwd met Wouter Koudijs.

Zij zijn getrouwd op 21 juli 1933 te Barneveld, zij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika van de Kleut?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrika van de Kleut

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika van de Kleut


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 november 1914 lag tussen 0,1 °C en 4,9 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 5,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Abdias do Nascimento, Braziliaans politicus († 2011)
      • 23 juli » Oostenrijk-Hongarije stelt een ultimatum aan Servië. Het land krijgt 48 uur om te voldoen aan een aantal onmogelijke Oostenrijkse eisen. Een oorlog lijkt onvermijdelijk. (Juli-ultimatum)
      • 3 augustus » (Italië) - De regering in Rome verklaart zich neutraal en weigert aan de oorlog te gaan deelnemen aan de zijde van de andere partners in het Drievoudig Verbond, Duitsland en Oostenrijk-Hongarije.
      • 23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
      • 26 augustus » Begin van de Slag bij Tannenberg, het eerste Duitse succes tijdens de Eerste Wereldoorlog.
      • 31 oktober » Het Duitse 16e Beierse reserve infanterieregiment, waarbij Adolf Hitler, verovert Geluveld in de Eerste Slag om Ieper
    • De temperatuur op 21 juli 1933 lag tussen 15,6 °C en 27,4 °C en was gemiddeld 21,3 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Eerste toespraak van Hitler via de zenders van de Duitse omroep.
      • 27 februari » Het Duitse parlementsgebouw, de Rijksdag in Berlijn, wordt in brand gestoken.
      • 14 maart » René Felber, Zwitsers politicus
      • 27 maart » Uitvinding van polyethyleen door Reginald Gobson en Eric Fawcett.
      • 18 juni » Opening van het Stade Félix Bollaert in Lens, Frankrijk.
      • 13 november » De Nederlandse Zwembond (NZB) verkrijgt het predicaat Koninklijk en verandert de naam aldus in Koninklijke Nederlandse Zwembond.
    • De temperatuur op 24 juni 1978 lag tussen 9,0 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 7,4 uur zonneschijn (44%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
      • 18 april » De Belg Eddy Merckx rijdt zijn laatste wielerwedstrijd: de Omloop van het Waasland.
      • 9 mei » In een geparkeerde auto wordt het lichaam gevonden van de Italiaanse politicus Aldo Moro. Hij was 55 dagen eerder ontvoerd door de Brigate Rosse.
      • 21 mei » Opening van het Estadio José María Minella in Mar del Plata, Argentinië.
      • 23 juni » Voor het eerst wordt in De Kuip (stadion Feijenoord) in Rotterdam een popconcert gehouden. Ruim 50.000 fans zijn getuige van het optreden van Bob Dylan, die zijn eerste Europese tournee maakt.
      • 9 juli » Bisschopswijding van Henricus Bomers, Nederlands apostolisch vicaris van Gimma in Ethiopië.
      • 23 juli » De Franse wielrenner Bernard Hinault wint de Ronde van Frankrijk, de Nederlander Gerrie Knetemann de slotrit op de Champs-Elysées.
    • De temperatuur op 29 juni 1978 lag tussen 13,5 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 8,3 mm neerslag gedurende 7,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
      • 22 april » Het One Love Peace Concert te Kingston, Jamaica.
      • 1 mei » In Maastricht wordt profvoetbalclub MVV opgericht, als afsplitsing van MVV'02.
      • 21 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Municipal Iquique.
      • 1 juni » Opening van de Brouwerssluis in de Brouwersdam, zodat het Grevelingenmeer weer in verbinding staat met de Noordzee.
      • 26 augustus » Albino Luciani wordt paus Johannes Paulus I.
      • 1 december » Het eerste nummer van het Vlaamse dagblad De Morgen verschijnt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van de Kleut


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tijs van den Brink, "Parenteel van Geurt Jacobs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/geurt-jacobs/I82495.php : benaderd 21 oktober 2026), "Hendrika van de Kleut (1914-1978)".