Voorouders van Paul, Hein en Elkie Clowting » Johannes Adolphus Hubertus GREGOIRE (1905-1984)

Persoonlijke gegevens Johannes Adolphus Hubertus GREGOIRE 


Gezin van Johannes Adolphus Hubertus GREGOIRE

Hij is getrouwd met Cornelia Maria Aim HEUVELS.

Zij zijn getrouwd rond 1933.Bronnen 1, 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Johannes Adolphus Hubertus GREGOIRE

Als machinezetter werkte hij eerst in zijn geboortestad Maastricht. Later, rond 1928, trad hij in dienst bij het Limburgs Dagblad te Heerlen tot ca 1942 toen de krant op last van de Duitse bezetter we

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Adolphus Hubertus GREGOIRE?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Adolphus Hubertus GREGOIRE

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Adolphus Hubertus GREGOIRE


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. ? | 1825 Maria Lucia Kloekken en Godefridus Dodemont, Huwelijksakte Maria Lucia Kloekken en Godefridus Dodemont 1825 (Other), Burgerlijke Stand
      Bron: Burgerlijke stand - Huwelijk
      Archieflocatie: Regionaal Historisch Centrum Limburg

      Toegangnr: 12.059
      Inventarisnr: 167
      Gemeente: Maastricht
      Soort akte: Huwelijksakte
      Aktenummer: 0
      Datum: 31-03-1825

      Bruidegom: Godefridus Dodemont
      Geboortedatum: 08-01-1796
      Geboorteplaats: Maastricht

      Bruid: Maria Lucia Kloekken
      Geboorteplaats: Maastricht

      Vader bruidegom: Mathijs Dodemont
      Moeder bruidegom: Maria Gertrudis Raeven

      Vader bruid: Adolf Kloekken
      Moeder bruid: Maria Helena Peugens

      Nadere informatie >
    2. p | 2012 | Jean GREGOIRE, Jean Gregoire | persoonlijk (Other), Jean Gregoire

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 november 1905 lag tussen 6,3 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 1,2 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Oprichting van de Haagse voetbalclub ADO (Alles Door Oefening).
      • 23 februari » Paul Harris sticht in Chicago de Rotary Club.
      • 22 maart » Willem Einthoven neemt met zijn snaargalvanometer het eerste elektrocardiogram op.
      • 17 augustus » Kabinet-Kuyper treedt af en wordt opgevolgd door Kabinet-De Meester.
      • 24 augustus » Wielrenner Lucien Petit-Breton scherpt het zeven jaar oude werelduurrecord aan tot 41 kilometer en 110 meter.
      • 26 september » De speciale relativiteitstheorie van Albert Einstein wordt gepubliceerd in het tijdschrift Annalen der Physik.
    • De temperatuur op 28 mei 1984 lag tussen 7,7 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
      • 30 april » In Colombia wordt de minister van Justitie, Rodrigo Lara, vermoord door handlangers van de beruchte drugsbaron Pablo Escobar.
      • 28 mei » In Amsterdam wint de Nederlandse bokser Alex Blanchard de Europese titel in het halfzwaargewicht door de regerend kampioen, de Fransman Richard Caramanolis, te verslaan.
      • 27 juni » Joop van Tijn en Max van Weezel, redacteuren van het opinieweekblad Vrij Nederland, ontvangen de Anne Vondelingprijs 1983 gekregen voor hun artikelen over de Nederlandse politiek in het algemeen en voor de door hen geschreven bijlage 'De Voorlichter' in het bijzonder.
      • 1 juli » Beëdiging van Richard von Weizsäcker als zesde bondspresident van West-Duitsland.
      • 4 oktober » Benoeming van Johannes ter Schure tot hulpbisschop van Roermond.
      • 1 december » Bisschopswijding van Johannes ter Schure, hulpbisschop van Roermond, door bisschop Joannes Matthijs Gijsen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam GREGOIRE

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam GREGOIRE.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over GREGOIRE.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam GREGOIRE (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Fieke Bazelmans, "Voorouders van Paul, Hein en Elkie Clowting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-bazelmans/I1923.php : benaderd 23 januari 2026), "Johannes Adolphus Hubertus GREGOIRE (1905-1984)".