He was born on April 13, 1883 in Niezijl (buurtschap De Waarden, Gem. Grijpskerk).
Occupations:
Oom Reinder heeft tot 1930, toen hij 47 was, op de boerderij Hiddemaheerd gewerkt. In 1900 nam hij de leiding van het bedrijf over van zijn vader, die toen overleed. Het was een fokbedrijf voor vleeskoeien, aan het begin van de 20ste eeuw voornamelijk Groninger blaarkoppen. In de eerste Wereldoorlog was Oom Reinder gemobiliseerd en had zijn jongere broer Sytse de Vries de leiding over het bedrijf. in Niezijl (buurtschap De Waarden, Gem. Grijpskerk).
between around 1890 and 1930 Oom Reinder heeft tot 1930, toen hij 47 was, op de boerderij Hiddemaheerd gewerkt. In 1900 nam hij de leiding van het bedrijf over van zijn vader, die toen overleed. Het was een fokbedrijf voor vleeskoeien, aan het begin van de 20ste eeuw voornamelijk Groninger blaarkoppen. In de eerste Wereldoorlog was Oom Reinder gemobiliseerd en had zijn jongere broer Sytse de Vries de leiding over het bedrijf. in Niezijl (buurtschap De Waarden, Gem. Grijpskerk).
(Hobbies) between around 1895 and 1910 in Groningen: Eén van Oom Reinder's hobby's was voetbal. Hij is een tijd lid geweest van Be Quick (Gn). Tussen de kerk en de pastorie van Buurse (Ov.) leerde hij mij, samen met Oom Age Ages, het schuiven van een bal..
(Hobbies) in Groningen: E�n van Oom Reinder's hobby's was voetbal. Hij is een tijd lid geweest van Be Quick (Gn). Tussen de kerk en de pastorie van Buurse (Ov.) leerde hij mij, samen met Oom Age Ages, het schuiven van een bal..
The temperature on April 13, 1883 was about 6.7 °C. The air pressure was 1 kgf/m2 and came mainly from the northeast. The airpressure was 76 cm mercury. The atmospheric humidity was 82%. Source: KNMI
In The Netherlands , there was from August 20, 1879 to April 23, 1883 the cabinet Van Lijnden van Sandenburg, with Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR) as prime minister.
In The Netherlands , there was from April 23, 1884 to April 21, 1888 the cabinet Heemskerk, with Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) as prime minister.
When copying data from this family tree, please include a reference to the origin: Louis Kramer, "Kramer Family Tree", database, Genealogy Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I598822.php : accessed February 6, 2026), "Reinder de Vries (1883-1964)".
Copy warning
Genealogical publications are copyright protected. Although data is often retrieved from public archives, the searching, interpreting, collecting, selecting and sorting of the data results in a unique product. Copyright protected work may not simply be copied or republished.
Please stick to the following rules
Request permission to copy data or at least inform the author, chances are that the author gives permission, often the contact also leads to more exchange of data.
Do not use this data until you have checked it, preferably at the source (the archives).
State from whom you have copied the data and ideally also his/her original source.