Database Langton / Lengton / Lington - Heil - Rahder » Anton Lengton (1922-2005)

Persoonlijke gegevens Anton Lengton 


Gezin van Anton Lengton

Hij is getrouwd met Everdina Johanna van der Hulst.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anton Lengton?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anton Lengton

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anton Lengton


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Anton Lengton



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BR ZwolleGezinskaarten
    2. online begraafplaatsen

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 september 1922 lag tussen 9,9 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 8,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 18 maart » In India wordt Mahatma Gandhi veroordeeld tot zes jaar gevangenisstraf voor burgerlijke ongehoorzaamheid. Hij zal hiervan 2 jaar uitzitten.
      • 10 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Mattersburg.
      • 9 juli » Johnny Weissmuller zwemt als eerste mens onder de minuut op de 100 meter vrije slag; in Alameda brengt de latere filmster (Tarzan) het wereldrecord op 58,6. Het oude record (1.00,4) stond sinds 24 augustus 1920 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot Duke Kahanamoku.
      • 23 augustus » Oprichting van de Peruaanse voetbalbond ("Federación Peruana de Fútbol").
      • 24 november » Mussolini krijgt van het Italiaanse parlement voor één jaar dictatoriale bevoegdheden.
      • 16 december » Gabriel Narutowicz, de eerste president van Polen, wordt vermoord.
    • De temperatuur op 26 juli 2005 lag tussen 13,1 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 0.6 mm neerslag gedurende 0.8 uur. Er was 0.4 uur zonneschijn (3%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 21 februari » Wikipedia ondervindt een stroomstoring en is voor dataherstel één dag offline.
      • 18 april » In de Sixtijnse Kapel begint het conclaaf om de opvolger van paus Johannes Paulus II te kiezen.
      • 28 juni » Opening van het zaligverklaringsproces van paus Johannes Paulus II (1920-2005) in de Sint-Jan van Lateranen te Rome.
      • 25 september » Fernando Alonso wordt de jongste wereldkampioen Formule 1 (24 jaar en 59 dagen)
      • 1 oktober » Bomaanslag in Jimbaran en Kuta
      • 26 november » Maureen Groefsema wordt met haar 14 jaar de jongste Nederlands judokampioene ooit bij de senioren.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1919 » Fausto Coppi, Italiaans wielrenner († 1960)
    • 1919 » Kees Bitter, Nederlands verzetsstrijder en verrader († 1945)
    • 1921 » William Yates, Brits politicus (overleden (2010)
    • 1924 » Lucebert, Nederlands schilder, dichter, tekenaar en lithograaf († 1994)
    • 1925 » Dicky Rogmans, Nederlands kunstschilderes († 1992)
    • 1925 » Kirill Lavrov, Russisch theater-, film- en televisieacteur († 2007)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Lengton

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lengton.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lengton.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lengton (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Lington, "Database Langton / Lengton / Lington - Heil - Rahder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-langton/I729.php : benaderd 30 april 2025), "Anton Lengton (1922-2005)".