Database Langton / Lengton / Lington - Heil - Rahder » Everdina Johanna van der Hulst (1920-2009)

Persoonlijke gegevens Everdina Johanna van der Hulst 


Gezin van Everdina Johanna van der Hulst

Zij is getrouwd met Anton Lengton.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Everdina Johanna van der Hulst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Everdina Johanna van der Hulst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Everdina Johanna van der Hulst

A. Roelofs
1881-1978

Everdina Johanna van der Hulst
1920-2009


Anton Lengton
1922-2005


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. online begraafplaatsen

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 november 1920 lag tussen 0,2 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 2,0 mm neerslag. Er was 2,3 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Nederland weigert keizer Wilhelm II uit te leveren.
    • 7 april » Franse troepen bezetten het Duitse Ruhrgebied.
    • 16 mei » Paus Benedictus XV verklaart de Franse vrijheidsstrijdster Jeanne d'Arc heilig.
    • 31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
    • 8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.
    • 10 oktober » Italië annexeert Zuid-Tirol.
  • De temperatuur op 2 december 2009 lag tussen 0,1 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 5,7 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Slowakije heeft de euro als wettelijk betaalmiddel.
    • 21 januari » Het Amsterdamse gerechtshof besluit dat Geert Wilders alsnog moet worden vervolgd voor haatzaaien en discriminatie wegens zijn uitlatingen over de islam.
    • 25 februari » Bij een vliegtuigcrash van Turkish Airlines-vlucht 1951 nabij luchthaven Schiphol vallen negen doden.
    • 26 augustus » Twee in Somalië ontvoerde agenten van de Franse inlichtingendienst worden vrijgelaten. Radicale islamisten ontvoerden hen een maand eerder vanuit een hotel in de hoofdstad Mogadishu.
    • 6 november » Door de val van de regering in Roemenië ziet het Internationaal Monetair Fonds zich genoodzaakt de financiële hulp aan het Oost-Europese land op te schorten.
    • 1 december » Het Verdrag van Lissabon treedt in werking.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Hulst


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Lington, "Database Langton / Lengton / Lington - Heil - Rahder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/database-langton/I512.php : benaderd 21 mei 2026), "Everdina Johanna van der Hulst (1920-2009)".