Stamboom Brouwer » martinus van keulen (1899-1960)

Persoonlijke gegevens martinus van keulen 

  • Hij is geboren op 15 maart 1899 in kruiningen.
    BS Geboorte met Martinus van Keulen
    Kind
    Martinus van Keulen
    Geboortedatum
    15-03-1899
    Geboorteplaats
    Kruiningen
    Geslacht
    Man
    Vader
    Huibrecht van Keulen
    Moeder
    Johanna Moeliker
    Gebeurtenis
    Geboorte
    Datum
    15-03-1899
    Gebeurtenisplaats
    Kruiningen
    Documenttype
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling
    Zeeuws Archief
    Plaats instelling
    Middelburg
    Collectiegebied
    Zeeland
    Archief
    25
    Registratienummer
    KRU-G-1899
    Aktenummer
    30
    Registratiedatum
    16-03-1899
    Akteplaats
    Kruiningen
    Collectie
    Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980, (1796) 1811-1980
    Boek
    Kruiningen geboorteakten burgerlijke stand
  • Hij is overleden op 21 maart 1960 in rotterdam, hij was toen 61 jaar oud.
    Overlijdensakte Martinus van Keulen
    Overledene:

    Martinus van Keulen
    Voornaam:Martinus
    Tussenvoegsel:van
    Achternaam:Keulen
    Leeftijd:61 jaar
    Geboorteplaats:Kruiningen
    Partner:

    Maria Johanna van Waas
    Vader:

    Huibrecht van Keulen
    Moeder:

    Johanna Moeliker
    Overlijdensdatum:
    21-03-1960
    Overlijdensplaats:
    Rotterdam
    Aktedatum:
    1960
    Akteplaats:
    Rotterdam
    Toegangsnummer:
    999-09 Burgerlijke Stand Rotterdam, overlijdensakten
    Inventarisnummer:
    1960A1
    Folionummer:
    a1-196v
    Aktenummer:
    1960.784
  • Een kind van huibrecht van keulen en johanna moeliker
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 juli 2023.

Gezin van martinus van keulen

Hij is getrouwd met maria johanna van waas.

Zij zijn getrouwd op 16 mei 1934 te rotterdam, hij was toen 35 jaar oud.

999-06.1934E Nadere toegang op het huwelijksregister van de gemeente Rotterdam

Huwelijksakte Martinus van Keulen en Maria Johanna van Waas
Bruid:

Maria Johanna van Waas
Bruidegom:

Martinus van Keulen
Voornaam:Martinus
Tussenvoegsel:van
Achternaam:Keulen
Leeftijd:35
Geboorteplaats:Kruiningen
Moeder bruid:

Johanna Hofman
Vader bruid:

Theodorus Johannes van Waas
Moeder bruidegom:

Johanna Moeliker
Vader bruidegom:

Huibrecht van Keulen
Huwelijksdatum:
16-05-1934
Huwelijksplaats:
Rotterdam
Akteplaats:
Rotterdam
Aktenummer:
1934.1737
Folionummer:
e121
Toegangsnummer:
999-06 Burgerlijke Stand Rotterdam, huwelijksakten
Inventarisnummer:
1934E

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot martinus van keulen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk martinus van keulen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van martinus van keulen

martinus van keulen
1899-1960

1934

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 maart 1899 lag rond de 13,7 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
    • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
    • 2 april » Priesterwijding van Eugenio Pacelli in Rome door aartsbisschop Francesco di Paola Cassetta.
    • 9 april » Cercle Sportif Brugeois (Cercle Brugge) wordt opgericht binnen de muren van de school van de broeders Xaverianen.
    • 18 april » Oprichting van de Nederlandse Adelsvereniging (NAV).
    • 10 augustus » De Amerikaanse baanwielrenner Marshall Walter Taylor wordt als eerste zwarte wereldkampioen sprint.
  • De temperatuur op 16 mei 1934 lag tussen 4,9 °C en 14,1 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Leopold III wordt na de dood van zijn vader Albert I koning der Belgen.
    • 11 maart » De 'kopbal à la Bakhuys' ziet het licht. Met een snoekduik passeert Beb Bakhuys de Belgische doelman André Vandeweijer in de door Nederland met 9-3 gewonnen wedstrijd in het Olympisch Stadion in Amsterdam.
    • 14 maart » Dionigi Tettamanzi, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Milaan († 2017)
    • 3 juni » Anton Mussert wordt door Benito Mussolini in audiëntie ontvangen.
    • 4 juli » In Amsterdam breekt het Jordaanoproer uit als reactie op de verlaging van de werklozensteun door het kabinet-Colijn
    • 11 augustus » Op het eiland Alcatraz wordt een gevangenis geopend.
  • De temperatuur op 21 maart 1960 lag tussen -0,7 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 2,7 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 28 maart » Paus Johannes XXIII creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse aartsbisschop van Utrecht Bernardus Alfrink.
    • 10 april » Wielrenner Pino Cerami wint Parijs-Roubaix op 38-jarige leeftijd.
    • 18 april » Eerste testuitzending van de V.R.O.N. (=Radio Veronica).
    • 1 augustus » De Republiek Dahomey wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 12 augustus » Met een Thor-Delta-raket lanceren de Amerikanen de eerste communicatiesatelliet "Echo I". Het apparaat ontvouwt een ballon met een diameter van 30 meter. Hij zal 10 jaar in een baan om de aarde cirkelen.
    • 16 augustus » Cyprus wordt onafhankelijk van Groot-Brittannië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van keulen


De publicatie Stamboom Brouwer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
ellen brouwer, "Stamboom Brouwer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/brouwer-stamboom/I6371.php : benaderd 11 maart 2026), "martinus van keulen (1899-1960)".