Zoelman Hake » Anna Maria Rosalia "Annie" (Anna Maria Rosalia "Annie") Zoelman (1944-1978)

Persoonlijke gegevens Anna Maria Rosalia "Annie" (Anna Maria Rosalia "Annie") Zoelman 

Bronnen 1, 2, 3, 4
  • Roepnaam Anna Maria Rosalia "Annie".
  • Zij is geboren op 18 oktober 1944 in Odoorn, Borger-Odoorn, Drenthe, Netherlands.
  • (Funeral) op 27 mei 1978 in Emmen Begraafplaats De Wolfsbergen.
    Uitvaartdienst H.Pauluskerk
  • Zij is overleden op 23 mei 1978 in Emmen, Drenthe, Netherlands, zij was toen 33 jaar oud.Bron 3

    Tekst van het bidprentje;


    "Wij beseffen doorgaans niet hoe broos het menselijk leven is. Wij leven schijnbaar onbedreigd, maken plannen en hebben toekomst. En zo is het goed: hoe drukken zou anders het leven zijn? Maar dat  het leven geweldig kwetsbaar is hebben we ervaren bij het plotseling overlijden van Annie Zoelman. Nog maar 33 jaar oud eindigde haar leven. Verbijsterend en onbegripelijk, bijna zou je zeggen ,onrechtvaardig. Maar wat gebeurde is niet ongedaan te maken . We zullen ook deze onvermijdelijke dood moeten leren aanvaarden. Laten we een fijne en dankbare herinnering aan haar bewaren, want dat isze waard. "


    "Ze straalde naar haar omgeving een vriendelijke hartelijkheid uit, kon genieten van wat het leven bood en deelde dit genot graag met anderen. Haar manier van leven werd niet bepaald door wat anderen van haar verwachten, maar door haar levenspatroon niet begrensd door menselijk opzicht, maar door haar eigen visie op de principiële zaken in het leven. Daardoor was zij op een gezonde manier zelfstandig: zij werd niet geleefd, maar gaf zelf inhoud aan haar leven.


    In de huiselijke sfeer wist zijn sfeer te scheppen door haar liefde voor bloemen, haar klaarstaan voor ieder en haar hang naar gezelligheid. Dit was geen uiterlijk vertoon en franje, maar door het hart ingegeven. "

  • Zij is begraven in Ter Apel kapelweg rk, Vlagtwedde, Groningen, Netherlands.
  • Een kind van Hinderikus Johannes "Hendrik" Zoelman + Exloërmond en Anna Catharina "Katrien" Wübbels

Gezin van Anna Maria Rosalia "Annie" (Anna Maria Rosalia "Annie") Zoelman

Zij is getrouwd met "Harm" Hendrik Kuper.

Na het overlijden van Harm stond vrouw Annie alleen voor de opvoeding van haar zoon Willem (geb ca 1968) Na enkele jaren kreeg ze een relatie met Hekman.  Toen echter ook zijn vrouw al op 33 jarige leeftijd overleed is zoon Willem verder opgenomen in de familie van Hekman. De ralatie met de fam. Kuper is ook gebleven.

Zij zijn getrouwd.

Gebeurtenis (Family Address) in het jaar 1971 in Ter Apel - Laudermarke .

Bruilweg

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Rosalia "Annie" (Anna Maria Rosalia "Annie") Zoelman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria Rosalia "Annie" (Anna Maria Rosalia "Annie") Zoelman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Rosalia "Annie" Zoelman


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. Eigenaar: AnneMarie Pragt-Zoelman
    3. Kuper AMR geb Zoelman 1944-1978 bidprentje Er zijn gekoppelde afbeeldingen
    4. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 oktober 1944 lag tussen 7,9 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 3,6 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 3,5 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 13 april » Crash van een B-17 bommenwerper te Berismenil (La roche en ardenne)
      • 1 augustus » Anne Frank schrijft voor het laatst in haar dagboek.
      • 8 september » Lancering van de eerste V2-raket vanuit Nederland richting Londen; doel wordt getroffen.
      • 9 september » Bulgarije wordt bevrijd door de Sovjet-Unie.
      • 11 september » Bij een RAF-bombardement op Darmstadt komen zo'n 11.500 mensen om.
      • 18 september » Britten torpederen de Junyo Maru. Meer dan duizend Nederlandse gevangenen komen om.
    • De temperatuur op 23 mei 1978 lag tussen 8,8 °C en 14,1 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (6%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Een Boeing 747 van Air India, op weg naar Dubai, stort twee minuten na vertrek uit Bombay neer. Er vallen 213 doden.
      • 3 februari » Marci, 11-jarige dochter van couturier Calvin Klein, wordt slachtoffer van een tien uur durende ontvoering.
      • 15 april » Bij de treinramp bij Vado in Italië vallen 42 doden en 76 gewonden.
      • 17 mei » In 's-Hertogenbosch wordt de eerste glasbak van Nederland geplaatst.
      • 7 juli » De Salomonseilanden worden onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
      • 25 september » PSA-vlucht 182: Een Boeing 727 van PSA botst op een klein privévliegtuigje en stort neer in San Diego. 144 mensen komen om.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1969 » Peter Alma (83), Nederlands beeldend kunstenaar
    • 1973 » Alois Podhajsky (75), Oostenrijks ruiter
    • 1974 » Aaf Bouber-ten Hoope (88), Nederlands actrice
    • 1979 » Hub van Doorne (79), Nederlands oprichter Van Doorne's Automobielfabriek (DAF)
    • 1984 » Jo Stroomberg (65), Nederlands zwemster
    • 1986 » Altiero Spinelli (78), Italiaans politicus

    Over de familienaam Zoelman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zoelman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zoelman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zoelman (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    AnneMarie Pragt-Zoelman, "Zoelman Hake", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/zoelman-hake/I1531.php : benaderd 1 januari 2026), "Anna Maria Rosalia "Annie" (Anna Maria Rosalia "Annie") Zoelman (1944-1978)".