Zoelman Hake » Anna" Engelina" (Anna" Engelina") Zoelman (1907-1996)

Persoonlijke gegevens Anna" Engelina" (Anna" Engelina") Zoelman 

Bronnen 1, 2, 3, 4
  • Roepnaam Anna" Engelina".
  • Zij is geboren op 13 oktober 1907 in Exloërmond, Borger-Odoorn, Drenthe, Nederland.Bron 5
  • Beroep: Boerengezin.
  • (Birth Registration) op 14 oktober 1907 in Odoorn, Borger-Odoorn, Drenthe, Netherlands.Bron 6
    geboorteakte, 14 oktober 1907, aktenr. 321

     



    https://www.wiewaswie.nl/OrganizationLogoHandler.axd?size=detail&id=37" alt="Drents Archief" />Plaats instelling:AssenCollectiegebied:DrentheArchief:0165.018Registratienummer:1907Aktenummer:321Registratiedatum:14 oktober 1907Akteplaats:OdoornAktesoort:Geboorte

  • Zij is overleden op 7 januari 1996, zij was toen 88 jaar oud.Bronnen 3, 4
    H.Sacrament der zieken ontvangen in Prof.Tuntlerhuis
  • Zij is begraven op 11 januari 1996 in Ter Apel, RK kerkhof, Vlagtwedde, Westerwolde, Groningen, Nederland.
    Uitvaart St.Willibrorduskerk

    Tekst van het bidprentje


    " 30 jaar lang heeft haar leven zich afgespeeld op de boerderij aan de Roelagerweg te Laudermarke. Daar zorgden zij voor hun gezin met 5 zonen en 1 dochter en hun gemengd bedrijf" Engelina was een opgewekte vrouw, zacht van karakter, die zichzelf wegcijferde voor haar gezin. Haar leven werd gevoed door een diep geloof en grote verering voor Maria. Dat gaf haar ook de kracht het verlies van haar zoontje Kees en later van haar man Herman te verwerken."


     

  • Een kind van en Francina van Rieke

Gezin van Anna" Engelina" (Anna" Engelina") Zoelman

Zij is getrouwd met Hermannus Henderikus "Herman" Deuling.

Toestemming voor het huwelijk is 15 mei 1934 verkregen te Exloo.Bron 4

Ze zijn in de kerk getrouwd op 16 mei 1934 te Musselkanaal, Stadskanaal, Groningen, Netherlands, zij was toen 26 jaar oud.Bron 5


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna" Engelina" (Anna" Engelina") Zoelman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna" Engelina" (Anna" Engelina") Zoelman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna" Engelina" Zoelman


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Eigenaar: AnneMarie Pragt-Zoelman
    2. (Niet openbaar)
    3. Deuling AE geb Zoelman 1907-1996 rouwkaart Er zijn gekoppelde afbeeldingen
    4. Deuling AE geb Zoelman 1907-1996 Bidprentje Er zijn gekoppelde afbeeldingen
    5. Arends B 1932 - 1992 Bidprentje Er zijn gekoppelde afbeeldingen
    6. Internetarchieven; Provincie Drenthe

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 oktober 1907 lag tussen 7,4 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 2,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
      • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
      • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
      • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
      • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.
      • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.
    • De temperatuur op 16 mei 1934 lag tussen 4,9 °C en 14,1 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
      • 16 april » De Opperste Sovjet, het parlement van de Sovjet-Unie, stelt de titel Held van de Sovjet-Unie in.
      • 28 april » Oprichting van de Liechtensteinse voetbalbond.
      • 3 juni » Anton Mussert wordt door Benito Mussolini in audiëntie ontvangen.
      • 22 juli » Buiten het Biograph Theatre in Chicago wordt Amerikaanse "aartsvijand nummer één", John Dillinger, dodelijk verwond door FBI-agenten.
      • 11 augustus » Op het eiland Alcatraz wordt een gevangenis geopend.
      • 22 oktober » De beruchte bankrover Charles Arthur "Pretty Boy" Floyd wordt neergeschoten door FBI-agenten in East Liverpool.
    • De temperatuur op 7 januari 1996 lag tussen -0,8 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 4,0 mm neerslag gedurende 7,1 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (3%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
      • 11 mei » Een DC-9 van de Amerikaanse prijsvechter ValuJet Airlines stort bij Miami (VS) neer in moerasgebied van het Everglades National Park, Florida, VS: 109 doden.
      • 27 mei » Een wapenstilstand beëindigt de eerste oorlog om Tsjetsjenië.
      • 7 juli » Richard Krajicek wint als eerste Nederlandse tennisser de finale van Wimbledon.
      • 14 augustus » Openingsceremonie van de Amsterdam ArenA.
      • 13 november » Het Andorrees voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland uit de geschiedenis. De ploeg verliest op eigen veld met 6-1 van Estland.
      • 10 december » Jerry Rawlings roept zichzelf uit tot winnaar van de presidentsverkiezingen in Ghana, twee dagen na de stembusgang in het West-Afrikaanse land.
    • De temperatuur op 11 januari 1996 lag tussen 3,3 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Het operagebouw La Fenice in Venetië brandt bijna volledig af.
      • 9 februari » In Darmstadt wordt voor het eerst Copernicium (voorheen: ununbium) gecreëerd. Dit wordt het 112 element in het periodiek systeem.
      • 22 februari » In Eindhoven maakt Merien ten Houten officieel melding van de eerste Nederlandse zoekmachine: Ilse
      • 28 februari » Een hevige brand in een loods met chemicaliën brengt Rotterdam in een crisissfeer.
      • 15 april » In Zuid-Afrika start een Waarheidscommissie haar onderzoek naar de schending van de mensenrechten tijdens het apartheidsbewind.
      • 31 december » De Ethiopische atleet Getaneh Tessema raakt op weg naar de Sylvestercross in Soest zwaar gewond bij een verkeersongeluk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Zoelman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zoelman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zoelman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zoelman (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    AnneMarie Pragt-Zoelman, "Zoelman Hake", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/zoelman-hake/I1522.php : benaderd 1 januari 2026), "Anna" Engelina" (Anna" Engelina") Zoelman (1907-1996)".