Genealogie Wolf » Johannes Theodorus "Joop" Wolf (1928-1988)

Persoonlijke gegevens Johannes Theodorus "Joop" Wolf 


Gezin van Johannes Theodorus "Joop" Wolf

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 13 juli 1964 te Nijmegen, Gelderland, Netherlands, hij was toen 35 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Theodorus "Joop" Wolf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Theodorus "Joop" Wolf

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 december 1928 lag tussen -0,7 °C en 3,0 °C en was gemiddeld 1,4 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 1 april » Oprichting van Van Doorne's AanhangwagenFabriek, later bekend als Van Doorne's AutomobielFabriek (DAF).
    • 18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
    • 25 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Inter Zaprešić onder de naam NK Sava.
    • 15 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 22e editie van de Ronde van Frankrijk.
    • 11 augustus » Marie Braun wint tijdens de Olympische Spelen van Amsterdam goud op de 100 meter rugslag. Ook ruiter Charles Pahud de Mortanges, de ruiterequipe en bokser Bep van Klaveren winnen goud.
    • 19 september » Steamboat Willie van Walt Disney, de eerste tekenfilm met geluid, wordt vertoond met daarin voor het eerst Mickey Mouse.
  • De temperatuur op 13 juli 1964 lag tussen 13,1 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 5,0 uur zonneschijn (31%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Benoeming van Karol Wojtyła tot aartsbisschop van Krakau in Polen.
    • 27 mei » Radio Sutch begint met uitzenden vanaf een fort in de Theemsmonding.
    • 16 augustus » Bisschopswijding van de Nederlander Paul Verschuren, bisschop-coadjutor van Helsinki (Finland).
    • 1 oktober » Nederland 2 gaat als tweede officiële Nederlandse televisiezender van start.
    • 21 november » Paus Paulus VI sluit in Rome de derde zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.
    • 1 december » President Lyndon B. Johnson en zijn adviseurs besluiten tot een tweefasenplan voor bombardementen op Vietnam.
  • De temperatuur op 30 december 1988 lag tussen 4,8 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
    • 23 april » Verheffing van het Bisdom Luxemburg tot Aartsbisdom Luxemburg.
    • 1 juni » Het Nederlands voetbalelftal sluit in Amsterdam de voorbereidingen op het EK voetbal 1988 af met een 2-0-overwinning op Roemenië.
    • 2 juli » Paus Johannes Paulus II noemt de bisschopswijding van 30 juni in Écône in Zwitserland een schismatieke daad en excommuniceert aartsbisschop Marcel Lefebvre en de vier wijdelingen.
    • 8 september » De Cubaanse atleet Javier Sotomayor scherpt bij atletiekwedstrijden in Salamanca het ruim half jaar oude wereldrecord hoogspringen van Carlo Thränhardt met 1 centimeter aan tot 2,43 meter.
    • 24 oktober » De Algerijnse president Chadli Bendjedid kondigt politieke hervormingen aan in een tv-toespraak. Hij stelt dat het eenpartijstelsel gehandhaafd zal blijven, maar dat de enige en regerende partij, het FLN, opengesteld zal worden voor niet-partijleden en vertegenwoordigers van vakbonden en andere massa-organisaties.
    • 24 november » De foto’s van de verstandelijke gehandicapte Jolanda Venema, naakt met een Zweedse band om haar middel, schokken heel Nederland. De zaak-Venema brengt een debat op gang over de kwaliteit van de gehandicaptenzorg.
  • De temperatuur op 3 januari 1989 lag tussen -0,6 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 14 maart » František Kubík, Slowaaks voetballer
    • 17 mei » In Peking demonstreren een miljoen mensen voor democratische hervormingen.
    • 22 juni » In de Andes stort een vliegtuig van de Peruviaanse luchtmacht neer, alle 59 inzittenden komen om het leven.
    • 3 september » Het Chileens voetbalelftal weigert het WK-kwalificatieduel tegen Brazilië uit te spelen, nadat doelman Roberto Rojas naar eigen zeggen is geraakt door vuurwerk dat vanaf de tribunes gegooid zou zijn. De wereldvoetbalbond FIFA schorst Chili later omdat het incident niet bewezen kan worden.
    • 2 oktober » RTL-Véronique (het latere RTL 4) gaat van start.
    • 23 november » Minstens 300.000 mensen betogen op het Wenceslausplein in Praag voor democratische hervormingen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1928 » Amarillo Slim, Amerikaans professioneel pokerspeler († 2012)
  • 1928 » Geoffrey Smith, Engels tuinier en televisiepresentator († 2009)
  • 1928 » Mathieu Bollen, Belgisch voetballer († 2008)
  • 1928 » Veijo Meri, Fins schrijver († 2015)
  • 1929 » Mies Bouwman, Nederlands televisiepresentatrice († 2018)
  • 1930 » Odetta, Amerikaans blues-folkzangeres en actrice († 2008)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wolf

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wolf.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wolf.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wolf (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Wolf is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton Wolf, "Genealogie Wolf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/wolf-genealogie/I1163.php : benaderd 5 februari 2026), "Johannes Theodorus "Joop" Wolf (1928-1988)".