Warder Family Tree » Leonard Lawrence Howell (1907-1957)

Persoonlijke gegevens Leonard Lawrence Howell 

Bron 1
  • Hij is geboren op 29 juni 1907 in Deposit Delaware, New York.
  • Hij is overleden op 22 november 1957 in New York, Verenigde Staten, hij was toen 50 jaar oud.

Gezin van Leonard Lawrence Howell

Hij is getrouwd met Muriel Hope Breese.

Zij zijn getrouwd op 3 februari 1934 te Hornell, Steuben, New York, USA, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Peter Thurlow Howell  ± 1933-1996
  2. Barbara Ann Howell  1938-2020 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leonard Lawrence Howell?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Leonard Lawrence Howell

Leonard Lawrence Howell
1907-1957

1934

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 juni 1907 lag tussen 9,0 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 16,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
    • 19 mei » Oprichting van de Finse voetbalbond, de Suomen Palloliitto.
    • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
    • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
    • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
    • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
  • De temperatuur op 3 februari 1934 lag tussen -8.3 °C en 1,9 °C en was gemiddeld -1.9 °C. Er was 0.8 mm neerslag gedurende 1,2 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Het eerste kassucces van de Nederlandse geluidsfilm, 'De Jantjes' gaat in première.
    • 17 februari » Koning Albert I van België komt om tijdens een beklimming van een rots te Marche-les-Dames in de provincie Namen.
    • 20 april » De bijna zesjarige Shirley Temple debuteert in de film Stand Up and Cheer.
    • 9 juni » Donald Duck maakt zijn debuut in de tekenfilm The Wise Little Hen.
    • 30 juni » Nacht van de Lange Messen: Hitler schakelt alle oppositie binnen zijn eigen partij uit.
    • 22 oktober » De beruchte bankrover Charles Arthur "Pretty Boy" Floyd wordt neergeschoten door FBI-agenten in East Liverpool.
  • De temperatuur op 22 november 1957 lag tussen 0,5 °C en 5,9 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 9,6 mm neerslag gedurende 8,7 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 2 januari » De AOW (Algemene Ouderdomswet) gaat in Nederland in.
    • 27 juni » Orkaan Audrey maakt vijfhonderd slachtoffers in de Amerikaanse staten Louisiana en Texas.
    • 28 september » België - Inhuldiging van de 'kleine ring' rond Brussel.
    • 4 oktober » Lancering Spoetnik I; begin van de space race.
    • 31 oktober » Stroomuitval in Minnesota, waardoor een van de patiënten van Dr. Lillihei sterft en zijn vriend Earl Bakken gestimuleerd wordt de pacemaker uit te vinden.
    • 14 november » Vliegramp Bussum.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Howell

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Howell.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Howell.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Howell (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gordon Gray Warder Jr, "Warder Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/warder-family-tree/I342344255757.php : benaderd 30 april 2025), "Leonard Lawrence Howell (1907-1957)".