Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Klazina van der Plas (1929-2019)

Persoonlijke gegevens Klazina van der Plas 


Gezin van Klazina van der Plas

Zij is getrouwd met Cornelis Drijver.

Zij zijn getrouwd.

Gebeurtenis (Aantal kinderen (totaal) vzb): 4.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klazina van der Plas?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klazina van der Plas

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klazina van der Plas

Klazina van der Plas
1929-2019



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 april 1929 lag tussen 1,2 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 11,6 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 18 januari » IJe Wijkstra doodt in het Groningse Doezum vier veldwachters die zijn minnares Aaltje van der Tuin bij hem willen weghalen.
    • 11 april » De Statendam III van Holland-Amerika Lijn verlaat Rotterdam voor haar eerste reis naar New York.
    • 6 juni » Verheffing van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland tot Apostolisch vicariaat IJsland.
    • 7 september » Bekrachtiging van het Protocol van Genève (verbod op chemische wapens).
    • 11 september » In Rotterdam fuseren de scheepswerven Wilton en Fijenoord.
    • 17 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Uruguay.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1927 » Bob Cortner, Amerikaans autocoureur († 1959)
  • 1927 » Joseph Aloisius Ratzinger, (paus Benedictus XVI), Duits theoloog en dogmaticus
  • 1929 » Aurelio Angonese, Italiaans voetbalscheidsrechter
  • 1929 » Nicolae Pleșiță, Roemeens generaal († 2009)
  • 1930 » Arie Pais, Joods-Nederlands politicus
  • 1930 » Herbie Mann, Amerikaans jazzmusicus († 2003)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Plas


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I96807.php : benaderd 7 januari 2026), "Klazina van der Plas (1929-2019)".