Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Arie van den Oever (1906-1988)

Persoonlijke gegevens Arie van den Oever 


Gezin van Arie van den Oever

Hij is getrouwd met Jacoba van der Plas.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Jacoba van den Oever  1938-± 2005 

Gebeurtenis (Aantal kinderen (totaal) vzb).Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arie van den Oever?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arie van den Oever

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arie van den Oever


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 augustus 1906 lag tussen 10,0 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 7,9 mm neerslag. Er was 3,5 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 15 februari » In Londen wordt de Labour partij opgericht.
    • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
    • 7 april » Kurt Wegener en Alfred Wegener landen na met een luchtballon 52 uur in de lucht gebleven te zijn; een record.
    • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
    • 3 september » De Vereniging Natuurmonumenten doet haar eerste aankoop, het Naardermeer.
    • 22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.
  • De temperatuur op 5 mei 1988 lag tussen 4,8 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 4,9 uur zonneschijn (32%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
    • 29 mei » De treindienst van Kerkrade naar Schin op Geul wordt opgeheven.
    • 18 juli » Oprichting van de Priesterbroederschap van Sint Petrus van traditionalistische priesters die de band met de Heilige Stoel willen behouden.
    • 15 augustus » Bij een busongeluk in Noorwegen vallen zestien doden, onder wie twaalf kinderen.
    • 18 oktober » De tropische cycloon Joan, die zware regenval met zich meebrengt, veroorzaakt in het noorden van Colombia overstromingen waardoor zeker drie mensen omkomen.
    • 1 december » De twee belangrijkste politieke partijen in Soedan stemmen in beginsel in met een ontwerp-vredesovereenkomst met de zuidelijke rebellen van het Soedanees Volksbevrijdingsleger (SPLA).
    • 7 december » Yasser Arafat erkent het bestaansrecht van Israël.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1903 » Hans Kolfschoten, Nederlands politicus en burgemeester († 1984)
  • 1906 » Marcello Caetano, Portugees politicus en minister-president († 1980)
  • 1907 » Huig Maaskant, Nederlands architect († 1977)
  • 1909 » Larry Clinton, Amerikaans trompettist, trombonist, componist, arrangeur en bigband-leider († 1985)
  • 1910 » Johan Manusama, 'president in ballingschap' van de Republiek Maluku Selatan (RMS) († 1995)
  • 1911 » Michail Botvinnik, Russisch schaker († 1995)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Oever


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I96795.php : benaderd 23 februari 2026), "Arie van den Oever (1906-1988)".