Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Dirkje van den Oever 'Dicky' (1931-2018)

Persoonlijke gegevens Dirkje van den Oever 'Dicky' 


Gezin van Dirkje van den Oever 'Dicky'

Zij is getrouwd met Pieter Timmers.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirkje van den Oever 'Dicky'?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirkje van den Oever 'Dicky'

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirkje van den Oever

Pietje Kuijt
1859-1927
Jacobus Petit
1852-????
Johanna Petit
1893-1978

Dirkje van den Oever
1931-2018



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 augustus 1931 lag tussen 12,6 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 1,9 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 3 maart » De Verenigde Staten adopteren "The Star-Spangled Banner" als het nationale volkslied.
    • 23 maart » Benoeming van de Nederlander Leo Kierkels tot apostolisch delegaat in Brits-Indië.
    • 31 maart » Een forse aardbeving verwoest bijna de helft van Managua in Nicaragua, tweeduizend mensen komen om.
    • 14 april » Koning Alfonso XIII van Spanje afgezet. Uitroeping van de republiek.
    • 2 november » DuPont produceert als eerste synthetisch rubber.
    • 5 december » Christus Verlosserkathedraal in Moskou wordt verwoest door een order van Jozef Stalin.
  • De temperatuur op 25 mei 2018 lag tussen 15,9 °C en 26,1 °C en was gemiddeld 20,6 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (65%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
    • 14 januari » Sjinkie Knegt wint vijf keer goud tijdens de Europese kampioenschappen shorttrack in Dresden.
    • 26 januari » Bij een brand in een ziekenhuis in Miryang in Zuid-Korea komen 37 mensen om en zijn er meer dan 100 gewonden.
    • 4 april » Voor het eerst rijdt er een trein (Eurostar) van Londen zonder overstappen naar Rotterdam en Amsterdam.
    • 7 juli » Attractiepark Toverland in het Nederlandse Sevenum opent twee nieuwe themagebieden tezamen met de attracties Fēnix en Merlin's Quest.
    • 24 augustus » De eerste aflevering van The Voice Senior is een enorm succes.
    • 25 november » de Nederlandse vrouwenhockeyploeg wint de laatste editie van de Champions Trophy in Changzhou, China, door Australië in de finale met 5-1 te verslaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Oever


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I96535.php : benaderd 11 januari 2026), "Dirkje van den Oever 'Dicky' (1931-2018)".