Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Leentje Prins (± 1686-????)

Persoonlijke gegevens Leentje Prins 

Bron 1
  • Zij is geboren rond 1686.

Gezin van Leentje Prins

Zij is getrouwd met Pieter Jacobs van der Meer.

Zij zijn getrouwd rond 1710.

Gebeurtenis (kinderen).Bron 1

Mutueel testament van Pieter Jacobs van der Meer en Leentje Prins, echtelieden te Zwartewaal. Bij kinderloos overlijden legateert testateur aan Kornelis Jacobs van der Meer, Maartje Jacobs, Annetje Jacobs ,huisvrouw van Leendert Bastiaans en Aagje Jacobs, huisvrouw van Kornelis Kramer, allen wonend te Zwartewaal,zijn kleding en sieraden. In dat geval legateert zij aan haar broer Jan Prins te Rotterdam haar kleding en sieraden, met uitzondering van de bloedkoralen ketting die zij van haar man heeft gekregen. Bij hertrouwen van de langstlevende dient (bij kinderloosheid) aan de verwanten van overledene f 500 te worden betaald. Getuige Willem Duk.
Aktedatum: 10/06/1730
Aard van de akte: testament
Naam notaris: Pieter Ploos van Amstel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leentje Prins?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Website Parenteel Cornelis Cornelis Gouwenaer

Over de familienaam Prins

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Prins.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Prins.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Prins (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I68851.php : benaderd 9 januari 2026), "Leentje Prins (± 1686-????)".