Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Klaas Wolters (1869-????)

Persoonlijke gegevens Klaas Wolters 

Bron 1

Gezin van Klaas Wolters

Hij is getrouwd met Jantje van der Tuuk.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1895 te Middelstum, Eemsdelta, GR, NL, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Trientje Wolters  1904-2000

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaas Wolters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Klaas Wolters

Klaas Wolters
1869-????

1895

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Baflo 1930 hw25

Over de familienaam Wolters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wolters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wolters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wolters (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I136345.php : benaderd 27 januari 2026), "Klaas Wolters (1869-????)".