Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Arent Jans van der Houve / van der Hoeven (± 1596-????)

Persoonlijke gegevens Arent Jans van der Houve / van der Hoeven 


Gezin van Arent Jans van der Houve / van der Hoeven

(1) Hij is getrouwd met Maartje Foppen Suijker.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1621.Bron 1


Kind(eren):


Gebeurtenis (huw info).Bron 2

huwelijkse voorwaarden gesloten op 17 september 1621, met assistentie van zijn moeder (Ormptge Cornelisd.) en zijn oom (Adriaen Cornelisz. van der Velden) en van haar ouders (Fop Jorisz. Suycker en Fijtje Maertensd.) (NAV 1-108)

(2) Hij is getrouwd met Maertge Jacobs Patijn.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arent Jans van der Houve / van der Hoeven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arent Jans van der Houve / van der Hoeven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arent Jans van der Houve


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Vlaardingen NAV 1-108

Over de familienaam Van der Houve


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I13566.php : benaderd 7 januari 2026), "Arent Jans van der Houve / van der Hoeven (± 1596-????)".