Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Ermpje Cornelisd van den Velden (Ermgaerd, Ormtge) (± 1553-1637)

Persoonlijke gegevens Ermpje Cornelisd van den Velden (Ermgaerd, Ormtge) 


Gezin van Ermpje Cornelisd van den Velden (Ermgaerd, Ormtge)

(1) Zij is getrouwd met Pieter Pietersz Jonge Bregman.

Zij zijn getrouwd rond 1578.Bron 2


Kind(eren):



(2) Zij is getrouwd met Jan Lenerts van der Houve.

Zij zijn getrouwd op 11 augustus 1591 te Delft, ZH, NL.Bron 3


Aantal kinderen:2

SOUR @S1938@

Kind(eren):

  1. Arent Jans van der Houve  ± 1596-???? 


Notities over Ermpje Cornelisd van den Velden (Ermgaerd, Ormtge)

Ermpje heeft met Pieter 5 kinderen die ze na zijn overlijden uitkoopt; ze zijn tussen de 3 en 12 jaar. Ze verzekert de uitkoop op haar woning en land in de Holierhoekse polder van Vlaardingerambacht.
Na Jans dood verzoekt Ermpje om boelhoud en 10 jr later koopt ze haar beide zoons uit haar 2de huwelijk uit.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ermpje Cornelisd van den Velden (Ermgaerd, Ormtge)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ermpje Cornelisd van den Velden (Ermgaerd, Ormtge)

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ermpje Cornelisd van den Velden

Nn
± 1480-????

Ermpje Cornelisd van den Velden
± 1553-1637

(1) ± 1578
(2) 1591

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. http://gw.geneanet.org/index.php3?b=petraschoen⟨=nl;p=jacob+claas;n=van+der+spek
  2. http://gw0.geneanet.org/index.php3?b=ankehk⟨=nl;pz=rene+lourens+christiaan;nz=herbert;ocz=0;p=arent;n=pols+van+der+m
  3. OV 2007 bl 271 ev, E., A., en P. van der Hoeven

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van den Velden


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I3487.php : benaderd 2 januari 2026), "Ermpje Cornelisd van den Velden (Ermgaerd, Ormtge) (± 1553-1637)".