Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Lizebet van Bergen (1837-????)

Persoonlijke gegevens Lizebet van Bergen 

Bron 1

Gezin van Lizebet van Bergen

Zij is getrouwd met Jan Boshuis.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1862 te 't Zandt, Eemsdelta, GR, NL, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lizebet van Bergen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lizebet van Bergen

Lizebet van Bergen
1837-????

1862

Jan Boshuis
1829-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. 't Zandt 1865 gb82

Over de familienaam Van Bergen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I133486.php : benaderd 13 januari 2026), "Lizebet van Bergen (1837-????)".