Stamboom Van Rooij » Dingena van de Luijtgaarden

Persoonlijke gegevens Dingena van de Luijtgaarden 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 februari 2005.

Gezin van Dingena van de Luijtgaarden

Zij had een relatie met Johannes Rommens.

De relatie startte


Kind(eren):

  1. Adriaan Rommens  1823-1882 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dingena van de Luijtgaarden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Dingena van de Luijtgaarden

Dingena van de Luijtgaarden
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Luijtgaarden


De publicatie Stamboom Van Rooij is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Christ van Rooij, "Stamboom Van Rooij", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rooij-stamboom/I2258.php : benaderd 15 januari 2026), "Dingena van de Luijtgaarden".