Stamboom Van Rooij » Joannis van der Hofstad

Persoonlijke gegevens Joannis van der Hofstad 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 februari 2010.

Gezin van Joannis van der Hofstad

Hij is getrouwd met Martina van Treuvelen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Govert van der Hoofdstad  ± 1795-1830 
  2. Dingna van der Hofstad  1798-1854 


Notities over Joannis van der Hofstad

Naam ook geschreven van der (den) Hoofdstad

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannis van der Hofstad?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joannis van der Hofstad

Joannis van der Hofstad
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Hofstad


De publicatie Stamboom Van Rooij is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Christ van Rooij, "Stamboom Van Rooij", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-rooij-stamboom/I1807.php : benaderd 9 januari 2026), "Joannis van der Hofstad".