BRON: RK doopboek van Werkhoven Op 27-02-1792 is gedoopt: Jacobus De vader is: Cornelis de Bie De moeder is: Dirkje van Bennekom De getuige is: Anthonia van den Berg [Theuntje van Bennekom] Wonende te: Werkhoven
De temperatuur op 27 februari 1792 lag rond de 5,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
25 april » De Marseillaise, het Franse volkslied wordt gecomponeerd.
10 augustus » Bestorming van de Tuilerieën, de woning van koning Lodewijk XVI in Parijs wordt bestormd door een woedende menigte. Het zou resulteren in de bloedigste dag van de Franse Revolutie en was de opmaat voor de Septembermoorden.
6 november » Tijdens de Eerste Coalitieoorlog vindt de Slag bij Jemappes plaats.
Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Bie.
Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Bie (onder)zoekt.
De publicatie Van den Berg Steneker Stamboom is opgesteld door wijlen C.A.M. van den Berg (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: wijlen C.A.M. van den Berg, "Van den Berg Steneker Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-den-berg-stamboom/I596.php : benaderd 1 februari 2026), "Jacobus de Bie (1792-????)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.