RK doopboek van Schalkwijk Op 14-03-1738 is gedoopt: Cornelia De vader is: Joannes van den Berg De moeder is: Willemina van den Berg De getuige is: Cornelia van den Bergh [of Cornelis, de oom?] Wonende te: Schalkwijk
De temperatuur op 14 maart 1738 lag rond de 5,0 °C. De wind kwam overheersend uit het westen. Typering van het weer: zeer betrokken en regen. Bron: KNMI
Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van den Berg.
Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van den Berg (onder)zoekt.
De publicatie Van den Berg Steneker Stamboom is opgesteld door wijlen C.A.M. van den Berg (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: wijlen C.A.M. van den Berg, "Van den Berg Steneker Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-den-berg-stamboom/I5535.php : benaderd 1 februari 2026), "Cornelia van den Berg (1738-????)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.