Van den Berg Steneker Stamboom » Cornelia van den Berg (1893-1894)

Persoonlijke gegevens Cornelia van den Berg 

  • Zij is geboren op 6 september 1893 in Urtrecht.
    Het Utrechts Archief
    toegangnr 481, inventarisnr 139
    Geboorteakte Utrecht nr 2203
    Aangiftedatum: 07-09-1893
    Cornelia van den Berg, geboren op 06-09-1893 te Utrecht, dochter van Dirk van den Berg en Theodora Baart
  • Registratie van geboorte op 7 september 1893.Bron 1
  • Zij is overleden op 10 juli 1894 in Utrecht.
    Het Utrechts Archief
    toegangnr 481, inventarisnr 470
    Overlijdensakte Utrecht nr 1113
    Aangiftedatum: 12-07-1894
    Cornelia van den Berg, 10 maanden oud, overleden op 10-07-1894 te Utrecht, dochter van Dirk van den Berg en Theodora Baart
  • Registratie van overlijden op 12 juli 1894.Bron 2
  • Een kind van Dirk van den Berg en Theodora Baart
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 januari 2011.

Gezin van Cornelia van den Berg


Tijdbalk Cornelia van den Berg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia van den Berg

Cornelia van den Berg
1893-1894


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Cornelia van den Berg



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Utrecht 1893, akte 139
    2. Utrecht 1894, akte 1113

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 september 1893 lag rond de 18,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Première van de opera Manon Lescaut van Giacomo Puccini in Turijn.
      • 21 februari » In Argentinië wordt de Argentijnse voetbalbond ("Asociación del Fútbol Argentino") opgericht.
      • 25 juli » Opening van het Kanaal van Korinthe.
      • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
      • 1 oktober » Oprichting van de Zwolsche Athletische Club.
      • 23 december » Eerste opvoering van de Duitse opera Hänsel und Gretel.
    • De temperatuur op 10 juli 1894 lag rond de 16,5 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
      • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
      • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
      • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
      • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
      • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van den Berg


    De publicatie Van den Berg Steneker Stamboom is opgesteld door wijlen C.A.M. van den Berg (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    wijlen C.A.M. van den Berg, "Van den Berg Steneker Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-den-berg-stamboom/I4079.php : benaderd 6 februari 2026), "Cornelia van den Berg (1893-1894)".