The Swift Family Tree » Mary Elizabeth Fulton (1908-1988)

Persoonlijke gegevens Mary Elizabeth Fulton 

Bron 1Bron 2

Gezin van Mary Elizabeth Fulton

(1) Zij is getrouwd met Joseph Edward Chappell.

Zij zijn getrouwd op 30 mei 1928 te Johannesburg, Gauteng, South Africa, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 10 januari 1933 te Johannesburg, Gauteng, South Africa.


(2) Zij is getrouwd met William Henry Swift.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Moira Hillary Swift  1934-2012 
  2. Harry Swift  1936-2014 
  3. William Robert Swift  1938-2019 
  4. Eric Swift  1940-2019 
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mary Elizabeth Fulton?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Mary Elizabeth Fulton

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Mary Elizabeth Fulton

James Fulton
1875-1930

Mary Elizabeth Fulton
1908-1988

(1) 1928
(2) 
Harry Swift
1936-2014
Eric Swift
1940-2019

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree / Ancestry.com
  2. South Africa, Estates Death Index, 1999-2014, Ancestry.com / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 april 1908 lag tussen 2,1 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 12,0 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Op de rijksmarinewerf wordt de kiel gelegd van het pantserschip De Zeven Provinciën.
    • 15 februari » Goedkeuring van de Missionarissen van Afrika of Witte Paters door Paus Pius X.
    • 1 april » Oprichting van de Argentijnse voetbalclub CA San Lorenzo de Almagro.
    • 20 juni » Melitta Bentz, een huisvrouw uit Dresden neemt een patent op de koffiefilter.
    • 5 oktober » Het autonome vorstendom Bulgarije verklaart zich onafhankelijk van het Osmaanse rijk.
    • 5 oktober » Oostenrijk-Hongarije annexeert Bosnië, dat vanaf 1878 een condominium was, bestuurd samen met het Ottomaanse Rijk.
  • De temperatuur op 30 mei 1928 lag tussen 11,9 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 2,2 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Tussen Nederland en de Verenigde Staten komt een draadloze telefoonverbinding tot stand.
    • 14 maart » Florentino Feliciano, Filipijns rechtsgeleerde en rechter († 2015)
    • 1 april » Oprichting van Van Doorne's AanhangwagenFabriek, later bekend als Van Doorne's AutomobielFabriek (DAF).
    • 21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.
    • 22 november » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Be Quick '28 uit Zwolle.
    • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend
  • De temperatuur op 8 september 1988 lag tussen 10,9 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
    • 13 februari » De Olympische Winterspelen 1988 in Calgary, Canada worden geopend.
    • 16 maart » Luitenant-kolonel Oliver North en viceadmiraal John Poindexter worden in staat van beschuldiging gesteld in de Iran-Contra-affaire.
    • 18 april » De VS valt Iraanse olieplatforms en schepen in de Perzische Golf aan als reactie op het uitzetten van mijn (explosief)en door Iran.
    • 6 juli » Carlos Salinas van de PRI wint, volgens velen door middel van verkiezingsfraude, de presidentsverkiezingen in Mexico.
    • 5 augustus » Benoeming van de Litouwer Audrys Juozas Bačkis tot nuntius in Nederland.
    • 22 december » President Chadli Benjedid van Algerije wordt herkozen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1902 » Anton Beuving, Nederlands tekstschrijver († 1977)
  • 1904 » Cor van Gelder, Nederlands zwemster († 1969)
  • 1909 » Alain Poher, Frans politicus († 1996)
  • 1909 » Hubert Leynen, Belgisch journalist, schrijver en politicus († 1997)
  • 1911 » George Seaton, Amerikaans regisseur en scenarioschrijver († 1979)
  • 1912 » Marta Eggerth, Hongaars-Amerikaans actrice en operettezangeres († 2013)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Fulton

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fulton.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fulton.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fulton (onder)zoekt.

De publicatie The Swift Family Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dean Swift, "The Swift Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/the-swift-family-tree/I998909575.php : benaderd 1 mei 2025), "Mary Elizabeth Fulton (1908-1988)".