The Swift Family Tree » William Henry Swift (1905-1973)

Persoonlijke gegevens William Henry Swift 

Bronnen 1, 2, 3, 4

Gezin van William Henry Swift

Hij is getrouwd met Mary Elizabeth Fulton.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Moira Hillary Swift  1934-2012 
  2. Harry Swift  1936-2014 
  3. William Robert Swift  1938-2019 
  4. Eric Swift  1940-2019 
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot William Henry Swift?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk William Henry Swift

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van William Henry Swift

Henry Swift
± 1833-1905
Mary Thomson
1836-????
Harry Swift
1873-1957
Mary Smeaton
1873-± 1955

William Henry Swift
1905-1973


Harry Swift
1936-2014
Eric Swift
1940-2019

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. UK, Royal Air Force Airmen Records, 1918-1940, Ancestry.com, The National Archives of the UK, Kew, Surrey, England; Kew, Surrey, England; Air Ministry: Air Member for Personnel and Predecessors: Airmen's Records; Series Number: AIR 79 / Ancestry.com
    2. 1911 England Census, Ancestry.com
      Birth date: abt 1906
      Birth place: Oxfordshire, England
      Residence date: 02 Apr 1911
      Residence place: Oldbury, Staffordshire, England
      / Ancestry.com
    3. Birmingham, England, Church of England Baptisms, 1813-1912, Ancestry.com, Reference Number: EP 21/2/2/2; Archive Roll: 13 / Ancestry.com
    4. England & Wales, FreeBMD Birth Index, 1837-1915, FreeBMD
      Birth date: Jun 1905
      Birth place: Staffordshire, Worcestershire, United Kingdom
      / Ancestry.com

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 juni 1905 lag tussen 7,9 °C en 23,4 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Oprichting van de Haagse voetbalclub ADO (Alles Door Oefening).
      • 11 februari » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië.
      • 23 februari » Paul Harris sticht in Chicago de Rotary Club.
      • 22 april » Oprichting Vereniging tot behoud van Natuurmonumenten in Amsterdam. Het initiatief daartoe werd genomen door Jac. P. Thijsse.
      • 14 september » In Amsterdam wordt de Albert Cuypstraat aangewezen als 'ventstraat'.
      • 3 december » Zoltán Halmay vestigt het allereerste officiële wereldrecord op de 100 meter vrije slag. In Wenen tikt de Hongaarse zwemmer aan in 1.05,8.
    • De temperatuur op 18 juli 1905 lag tussen 11,6 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 0.1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Russische troepen in Port Arthur capituleren voor de Japanse eenheden. De overgave vindt plaats zonder instemming van het Russische oppercommando.
      • 20 februari » Slag bij Mukden, een beslissende, grote veldslag in de Russisch-Japanse Oorlog, in Mantsjoerije.
      • 10 maart » Chelsea FC wordt opgericht door Gus Mears.
      • 22 maart » Willem Einthoven neemt met zijn snaargalvanometer het eerste elektrocardiogram op.
      • 30 juni » Albert Einstein stuurt het artikel "Zur Elektrodynamik bewegter Körper" in, waarin hij de speciale relativiteitstheorie introduceert. Het wordt op 26 september gepubliceerd.
      • 3 december » Zoltán Halmay vestigt het allereerste officiële wereldrecord op de 100 meter vrije slag. In Wenen tikt de Hongaarse zwemmer aan in 1.05,8.
    • De temperatuur op 12 augustus 1973 lag tussen 12,3 °C en 24,3 °C en was gemiddeld 18,2 °C. Er was -0.1 mm neerslag. Er was 13,6 uur zonneschijn (91%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Liam Cosgrave wordt Taoiseach (premier van Ierland).
      • 4 april » Opening van het World Trade Center in New York.
      • 2 september » De Nederlandse mannenhockeyploeg wint in het Wagener-stadion het wereldkampioenschap hockey door in de finale India na strafballen te verslaan.
      • 25 september » De Spaanse anarchist Salvador Puig Antich wordt in een hinderlaag gelokt en opgepakt. Salvador is een jaar later de laatste die de doodstraf krijgt onder het regime van Franco. In 2006 wordt er een film gemaakt over zijn leven.
      • 24 oktober » Einde van de Jom Kipoeroorlog.
      • 9 december » Autoloze zondag in Nederland en België.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Swift

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Swift.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Swift.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Swift (onder)zoekt.

    De publicatie The Swift Family Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Dean Swift, "The Swift Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/the-swift-family-tree/I998909511.php : benaderd 1 mei 2025), "William Henry Swift (1905-1973)".