The Orys and Cook Family Tree » Olive May Stuart (1903-1989)

Persoonlijke gegevens Olive May Stuart 

  • Zij is geboren op 29 december 1903 in Douglas, Isle of Man.Bron 1
    First name(s) Olive May
    Last name Stuart
    Registration year 1903
    Registration district Douglas
    Residence Douglas
    Country Isle of Man
    Volume A
    Entry number 1688
    Source Isle of Man Births 1878-2010
  • Ze werd gedoopt in het jaar 1903 in Douglas, Isle of Man.
    First name(s) Olive May
    Last name Stuart
    Registration year 1903
    Registration district Douglas
    Residence Douglas
    Country Isle of Man
    Volume A
    Entry number 1688
    Source Isle of Man Births 1878-2010
  • Woonachtig in het jaar 1911: 9 Tynwald Terrace, Douglas, Isle of Man.Bron 1
    RG14PN34659 RD635 SD3 ED18/6 SN55

    Address 9 Tynwald Terrace, Douglas Civil Parish Conchan Sub District Conchan Registration District Isle of Man
    Image Reference Found 10 Results.
    Forename Surname Age Year Born Gender Relation Marriage Status Years Married Birth Place Occupation
    Alexander Stuart 44 1867 Male Head Married Liverpool Plasterer's Labourer
    Louisa Stuart 39 1872 Female Wife Married 17 Douglas, Isle of Man
    Harold Stuart 17 1894 Male Son Single Douglas, Isle of Man
    Louisa Stuart 14 1897 Female Daughter Douglas, Isle of Man
    Ivy Stuart 12 1899 Female Daughter Douglas, Isle of Man
    Amy Stuart 10 1901 Female Daughter Douglas, Isle of Man
    Olive Stuart 8 1903 Female Daughter Douglas, Isle of Man
    William Stuart 5 1906 Male Son Douglas, Isle of Man
    Alexander Stuart 3 1908 Male Son Douglas, Isle of Man
    Irene Stuart 10 M 1911 Female Daughter Douglas, Isle of Man
  • Zij is overleden op 19 mei 1989 in Onchan, Douglas, Isle of Man, zij was toen 85 jaar oud.
    Name: Olive May Stuart
    Age: 86 Years
    Birth Year: abt 1903
    Burial Date: 19 May 1989
    Burial Place: Onchan, Isle of Man
    Biography: 86 years
  • Zij is begraven op 10 mei 1989 in Onchan, Douglas, Isle of Man.

    Fout Let op: Begraven (10 mei 1989) voor overlijden (19 mei 1989).

    Name: Olive May Stuart
    Age: 86 Years
    Birth Year: abt 1903
    Burial Date: 19 May 1989
    Burial Place: Onchan, Isle of Man
    Biography: 86 years
  • Een kind van Alexander Stuart en Louisa Duncan
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 april 2021.

Gezin van Olive May Stuart


Notities over Olive May Stuart

From family search on Internet Oct 2020.. Parents Alexander Stuart Male 1867–1914 Louisa Duncan Female
1870–1944 Marriage 23 April 1893 St Mathuews Church, Douglas, Isle of Man Siblings Harold Duncan Stuart
Male Elsie Elizabeth Stuart Female Louisa Marion Stuart Female Ivy Stuart Female Amy Margaret Stuart
Female Olive May Stuart Femal William Alexander Ronald Stuart Male Alexander Ronald Stuart Male Wilhelmena Irene Stuart Female

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Olive May Stuart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Olive May Stuart

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Olive May Stuart

Louisa Duncan
1870-1944

Olive May Stuart
1903-1989


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. 1911 Census Isle of Man

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 december 1903 lag tussen -7,5 °C en -1,4 °C en was gemiddeld -5,4 °C. Er was 6,7 uur zonneschijn (86%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 11 maart » België - Priester Adolf Daens houdt in het Parlement een toespraak tegen de Katholieke partij.
    • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
    • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
    • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
    • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.
    • 3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
  • De temperatuur op 19 mei 1989 lag tussen 11,3 °C en 26,8 °C en was gemiddeld 19,8 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (66%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Irak laat als een "gebaar van goede wil" 255 zieke en gewonde Iraanse krijgsgevangenen vrij en zet hen op een vliegtuig naar Teheran.
    • 19 februari » Opening van de evenementenhal Stockholm Globe Arena, de latere Ericsson Globe, in Globen City in het stadsdeel Johanneshov in Stockholm.
    • 1 maart » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Delfín Sporting Club.
    • 14 maart » František Kubík, Slowaaks voetballer
    • 23 mei » Herverkiezing van Richard von Weizsäcker tot bondspresident van West-Duitsland.
    • 13 december » Zo'n drieduizend betogers eisen in Porto-Novo, de hoofdstad van Benin, het aftreden van president Mathieu Kérékou.
  • De temperatuur op 10 mei 1989 lag tussen 4,1 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 13,4 uur zonneschijn (87%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Zuid-Afrika kondigt aan de komende maanden 2300 politiemannen uit Namibië terug te trekken. De politiemacht zal van 8300 tot 6000 worden teruggebracht.
    • 3 februari » Dictator Alfredo Stroessner van Paraguay wordt afgezet door de legerleiding onder leiding van generaal Andrés Rodríguez en vlucht naar Brazilië.
    • 4 februari » In Angola wordt een nieuwe wet van kracht die amnestie verleent aan alle strijders van UNITA, de verzetsbeweging van Jonas Savimbi.
    • 5 februari » Emiel Mellaard verbetert in Den Haag het Nederlands indoorrecord verspringen met een afstand van 8,23 meter.
    • 7 juni » SLM-ramp: een DC-8 met aan boord de meest talentvolle voetballers van Surinaamse afkomst stort bij de landing op Zanderij bij Paramaribo neer. Slechts 11 mensen overleven de crash.
    • 30 oktober » Het Colombiaans voetbalelftal plaatst zich voor de tweede keer voor de WK-eindronde door Israël in het tweede play-offduel op 0-0 te houden in Tel Aviv. Vijftien dagen eerder hadden de Zuid-Amerikanen op eigen veld met 1-0 gewonnen door een doelpunt van Albeiro Usuriaga.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stuart

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stuart.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stuart.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stuart (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Brian Peter Orys, "The Orys and Cook Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/the-orys-and-cook-family-tree/I4435.php : benaderd 11 mei 2025), "Olive May Stuart (1903-1989)".