Het verborgen verleden van Pauline Berens aka Genealogienetwerk zus Greetje Berens aka EemslandBoekweitBoerenImmigratie aka The Dutch Connection » Rikstje - Riksje Moes (1910-1947)

Persoonlijke gegevens Rikstje - Riksje Moes 


Gezin van Rikstje - Riksje Moes

(1) Zij is getrouwd met Jan Boelen.

Zij zijn getrouwd op 6 augustus 1935 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, zij was toen 25 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Gerrit Boelen  1937-1938
  2. Boelen  1947-1947


Kind(eren):

  1. Lena Moes  1930-1934

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rikstje - Riksje Moes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Rikstje - Riksje Moes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Rikstje - Riksje Moes

Harm Moes
1842-????
Gerrit Moes
1877-1951

Rikstje - Riksje Moes
1910-1947

(1) 1935

Jan Boelen
1898-1976

Gerrit Boelen
1937-1938
Boelen
1947-1947


Onbekend

Lena Moes
1930-1934

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen




  1. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/32468673 http://alledrenten.nl/bronnen-bevolkingsregisters
  2. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/14989116
  3. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/110383400

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 februari 1910 lag tussen 1,4 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 3,1 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
    • 3 maart » In New York wordt de Rockefeller Foundation tot bevordering van de wetenschap opgericht.
    • 29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
    • 28 mei » Ralph Craig loopt met 21,2 seconden een wereldrecord op de 200 meter.
    • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
    • 24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.
  • De temperatuur op 6 augustus 1935 lag tussen 9,8 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 28 januari » IJsland is het eerste land waar abortus gelegaliseerd wordt.
    • 2 februari » De leugendetector wordt voor het eerst getest. Leonard Keeler doet het experiment in Wisconsin.
    • 2 februari » PKC, momenteel de grootste korfbalclub ter wereld, wordt opgericht.
    • 1 mei » De dorpen Soetermeer en Zegwaard fuseren als gemeente Zoetermeer.
    • 7 juli » Priesterwijding van Albino Luciani.
    • 24 oktober » Italië trekt Ethiopië binnen.
  • De temperatuur op 1 april 1947 lag tussen 3,0 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 6,9 mm neerslag gedurende 4,3 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Jan van der Hoorn wint de negende Elfstedentocht.
    • 25 februari » Pruisen (Duitsland) door de geallieerden ontbonden.
    • 16 april » Tijdens een grote brand op 16 april en 17 april ontploffen twee schepen met ammoniumnitraat (en zwavel), de Grand Camp en de High Flyer, in de haven van Texas City. Zeshonderd personen komen om.
    • 5 juni » Amerikaans minister van buitenlandse zaken George Marshall lanceert een plan voor massale economische steun voor het ontredderde Europa, het zogenaamde Marshallplan.
    • 3 augustus » Theo Middelkamp wordt in Reims de eerste Nederlandse wereldkampioen wielrennen op de weg.
    • 30 december » Koning Michael van Roemenië doet afstand van de troon, onder druk van de communisten, aldus de verklaring die hij aflegt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1904 » Bill Tilden, Amerikaans tennisser († 1953)
  • 1904 » Henk Timmer, Nederlands tennisser († 1998)
  • 1905 » Preguinho, Braziliaans voetballer († 1979)
  • 1908 » Joaquim Fiúza, Portugees zeiler († 2010)
  • 1911 » Henri Knap, Nederlands journalist en schrijver († 1986)
  • 1914 » Pierre Wijnants, Belgisch aartsbisschop († 1978)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Moes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Moes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Moes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Moes (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens EBBI, "Het verborgen verleden van Pauline Berens aka Genealogienetwerk zus Greetje Berens aka EemslandBoekweitBoerenImmigratie aka The Dutch Connection", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I85335.php : benaderd 17 januari 2026), "Rikstje - Riksje Moes (1910-1947)".