Het verborgen verleden van Pauline Berens aka Genealogienetwerk zus Greetje Berens aka EemslandBoekweitBoerenImmigratie aka The Dutch Connection » Anna Angela - Angela Borker (1917-1998)

Persoonlijke gegevens Anna Angela - Angela Borker 


Gezin van Anna Angela - Angela Borker

Zij is getrouwd met Henricus Harmannus Jozef - Henk Boerland.

Zij zijn getrouwd te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland.


Kind(eren):

  1. Chris Boerland  1949-2015

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Angela - Angela Borker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Angela - Angela Borker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Angela - Angela Borker


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Anna Angela - Angela Borker



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Johan Bernard (Broer) Berens: burgerlijke stand en/of kerkboeken DTB https://fjmblom.home.xs4all.nl/
    Pauline Berens: Genealogienetwerk zus Greetje Berens voorheen EemslandBoekweitBoerenImmigratie
    https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I818.php
  2. Johan Bernard (Broer) Berens: burgerlijke stand en/of kerkboeken DTB https://fjmblom.home.xs4all.nl/
  3. Angela Boerland-Borker bidprentje

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 juni 1917 lag tussen 9,1 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 8,7 mm neerslag. Er was 4,7 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Het Duitse Keizerrijk verklaart de onbelemmerde duikbootoorlog.
    • 26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
    • 31 maart » De Verenigde Staten nemen de Maagdeneilanden over na betaling van $25 miljoen aan Denemarken.
    • 20 april » Benoeming van Eugenio Pacelli tot nuntius in Beieren.
    • 15 mei » Troonsafstand van Nicolaas II van Rusland namens hem en zijn zoon Aleksej.
    • 12 december » Het algemeen kiesrecht voor mannen werd in Nederland ingevoerd.
  • De temperatuur op 20 juni 1998 lag tussen 12,6 °C en 28,0 °C en was gemiddeld 21,6 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (64%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1998: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,7 miljoen inwoners.
    • 9 januari » Kosmologen kondigen in Science aan dat de expansiesnelheid van het universum aan het vergroten is.
    • 22 januari » Michael Klim verbetert in Sydney tot twee keer toe het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag op de kortebaan (25 meter): 51,16 en 51,07.
    • 26 februari » Xiaowen Hu scherpt in Peking het wereldrecord op de 100 meter wisselslag kortebaan (25 meter) aan tot 1.00,60.
    • 30 mei » Bij een aardbeving in Afghanistan komen circa vijfduizend mensen om.
    • 3 juni » Bij het Duitse Eschede ontspoort een ICE-hogesnelheidstrein, 101 mensen komen om. Zie treinramp bij Eschede.
    • 12 oktober » Lindsay Davenport lost Martina Hingis na tachtig weken af als de nummer één op de wereldranglijst der proftennissters; de Amerikaanse moet die positie na zeventien weken weer afstaan aan haar Zwitserse collega.
  • De temperatuur op 25 juni 1998 lag tussen 12,3 °C en 23,9 °C en was gemiddeld 18,1 °C. Er was 3,2 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 7,0 uur zonneschijn (42%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1998: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,7 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Supermarktketen Albert Heijn introduceert de AH Bonuskaart.
    • 31 maart » Child Focus wordt opgericht in België.
    • 1 mei » Amsterdam is van 1 tot en met 16 mei gastheer van het eerste officiële wereldkampioenschap rugby voor vrouwen. Aan het toernooi doen zestien landen mee. Nieuw-Zeeland wint, Nederland eindigt als dertiende.
    • 10 mei » Zaligverklaring van twaalf Spaanse vrouwelijke religieuzen die in 1936 tijdens de Spaanse Burgeroorlog zijn gefusilleerd, een andere Spaanse religieuze en een Libanese priester in Rome door paus Johannes Paulus II.
    • 19 juli » In Tel Aviv verbetert atleet Patrick van Balkom het tien jaar oude Nederlands record op de 100 meter van Achmed de Kom (10,25 seconden) met een tijd van 10,23 seconden.
    • 27 oktober » Gerhard Schröder wordt bondskanselier van Duitsland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Borker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Borker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Borker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Borker (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens EBBI, "Het verborgen verleden van Pauline Berens aka Genealogienetwerk zus Greetje Berens aka EemslandBoekweitBoerenImmigratie aka The Dutch Connection", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I818.php : benaderd 17 februari 2026), "Anna Angela - Angela Borker (1917-1998)".