Het verborgen verleden van Pauline Berens aka Genealogienetwerk zus Greetje Berens aka EemslandBoekweitBoerenImmigratie aka The Dutch Connection » Louisa Francis Specken (1919-2009)

Persoonlijke gegevens Louisa Francis Specken 


Gezin van Louisa Francis Specken

Zij is getrouwd met Harry Kennell.

Zij zijn getrouwd op 11 juni 1940 te Canada, zij was toen 20 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Louisa Francis Specken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Louisa Francis Specken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Louisa Francis Specken


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Louisa Francis Specken



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Sherrie Ratvay
    Pauline Berens: Genealogienetwerk zus Greetje Berens voorheen EemslandBoekweitBoerenImmigratie
    https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I7680.php
    Specken siblings celebrating 50th anniversary Sr Mary-Justa as a nun, 1975
    https://fjmblom.home.xs4all.nl/images/celebration-annie-sister-mary-justa.jpg" alt="celebration annie sister mary justa (86K)"/>

    Helen, Louise, Herman, Annie (Sr Mary-Justa), Marie, Elizabeth, Adeline
    source: Sherrie Ratvay
  2. Sherrie Ratvay
  3. Sherrie Ratvay

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 december 1919 lag tussen 0,3 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 4,6 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 21 januari » Ierse Onafhankelijkheidsverklaring wordt aangenomen door het parlement van de Ierse Republiek.
    • 23 februari » Benito Mussolini richt in Rome zijn fascistische partij op.
    • 3 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. ČsŠk Bratislava, het latere ŠK Slovan Bratislava.
    • 14 juni » Alcock en Brown vliegen als eersten non-stop over de Atlantische Oceaan.
    • 1 augustus » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub De Treffers uit Groesbeek.
    • 28 oktober » Drooglegging begint. Het Amerikaans Congress keurt de Volstead Act goed, alhoewel president Woodrow Wilson een veto had uitgesproken.
  • De temperatuur op 11 juni 1940 lag tussen 13,3 °C en 24,4 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 12,8 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 27 februari » Ontdekking van C, koolstof C-14.
    • 13 mei » Laatste kabinetsvergadering in Nederland voor het vertrek van de regering naar Engeland, in het Fort aan den Hoek van Holland.
    • 15 mei » Tweede Wereldoorlog: Capitulatie van het Nederlandse leger.
    • 27 juli » Bugs Bunny maakt zijn entree in de cartoon A Wild Hare
    • 11 september » Hitler schort het bevel tot de landing in Engeland drie dagen op; hij stelt ook op 14 en 17 september de beslissing uit.
    • 29 november » De Duitse Luftwaffe bombardeert Liverpool.
  • De temperatuur op 31 oktober 2009 lag tussen 8,1 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 1,6 uur zonneschijn (16%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 5 januari » De eerste uitzending van de Vlaamse radiozender MNM.
    • 31 januari » De gematigde islamistische oppositieleider Sharif Sheikh Ahmed wordt door het parlement van Somalië verkozen tot nieuwe president van het Oost-Afrikaanse land.
    • 8 april » Somalische piraten kapen een containerschip met aan boord 21 Amerikaanse bemanningsleden. De kaping vindt plaats in de Indische Oceaan op zo'n 500 kilometer van de Somalische kust.
    • 23 mei » VfL Wolfsburg wordt voor de eerste keer in haar geschiedenis kampioen van Duitsland na een 5-1 winst tegen Werder Bremen
    • 4 oktober » In Łódź winnen de Italiaanse volleybalsters de Europese titel door Nederland in de finale met 3-0 te verslaan.
    • 2 november » In Phantasialand wordt de attractie Gondelbahn 1001 Nacht gesloten, waarna ze afgebroken wordt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1921 » Eddy Doorenbos, Nederlands zanger, bassist, gitarist, pianist, componist en tekstdichter († 2013)
  • 1921 » Johnny Otis, Amerikaans zanger († 2012)
  • 1922 » Stan Lee, Amerikaans stripauteur († 2018)
  • 1922 » Willy Pot, Nederlands illustrator († 1991)
  • 1924 » Milton Obote, Oegandees politicus († 2005)
  • 1925 » Piet Kamerman, Nederlands acteur

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Specken

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Specken.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Specken.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Specken (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens EBBI, "Het verborgen verleden van Pauline Berens aka Genealogienetwerk zus Greetje Berens aka EemslandBoekweitBoerenImmigratie aka The Dutch Connection", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I7680.php : benaderd 7 februari 2026), "Louisa Francis Specken (1919-2009)".