Het verborgen verleden van Pauline Berens aka Genealogienetwerk zus Greetje Berens aka EemslandBoekweitBoerenImmigratie aka The Dutch Connection » Maria Angelina - Liene - Engelien Muller (1913-2013)

Persoonlijke gegevens Maria Angelina - Liene - Engelien Muller 


Gezin van Maria Angelina - Liene - Engelien Muller

Zij is getrouwd met Johan Berend - Berend Feringa.

Zij zijn getrouwd op 10 april 1945 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, zij was toen 31 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Angelina - Liene - Engelien Muller?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Angelina - Liene - Engelien Muller

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Angelina - Liene - Engelien Muller


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Maria Angelina - Liene - Engelien Muller



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen



  1. Johan Bernard (Broer) Berens: burgerlijke stand en/of kerkboeken DTB https://fjmblom.home.xs4all.nl/
    Pauline Berens: Genealogienetwerk zus Greetje Berens voorheen EemslandBoekweitBoerenImmigratie
    https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I4012.php
  2. bidprentje
    verzorgingshuis
  3. Maria Angelina (Engelien) Feringa-Muller bidprentje
    https://www.online-begraafplaatsen.nl/graf/1283035/1980900/Johan-Berend-Feringa-1915-1995

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 november 1913 lag tussen 5,0 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 7,5 °C. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 30 maart » In 's-Heerenberg wordt door Johan Burgers Burgers zoo geopend. Later verhuisde deze dierentuin naar Arnhem.
    • 9 september » Tijdens onweer komt een zeppelin in de Noordzee terecht, 14 bemanningsleden komen om. Dit is het eerste dodelijke ongeval met een zeppelin.
    • 16 september » Oprichting van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië.
    • 14 oktober » In Senghenydd bij Caerphilly vallen bij een mijnramp 439 doden. Het is de grootste mijnramp uit de geschiedenis van het Verenigd Koninkrijk en wereldwijd de op zes na grootste ooit.
    • 21 december » In de New York World verschijnt de eerste kruiswoordpuzzel. Hij is bedacht door Arthur Wynne.
    • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
  • De temperatuur op 10 april 1945 lag tussen 1,3 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Bombardement van Dresden.
    • 9 maart » Amerikaanse bommenwerpers bombarderen Tokio.
    • 19 maart » Tweede Wereldoorlog: bombardement van Doetinchem door de geallieerden.
    • 23 mei » Heinrich Himmler, die al op 20 mei was gearresteerd, maakt zich bekend en pleegt daarna zelfmoord.
    • 17 augustus » Soekarno roept de republiek Indonesië uit.
    • 28 augustus » In Argentinië wordt de krant Clarín opgericht.
  • De temperatuur op 13 september 2013 lag tussen 9,0 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (23%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Inauguratie van paus Franciscus. Hij krijgt het pallium omgelegd en de vissersring aangereikt.
    • 12 mei » Inbrekers kraken vlak na een concert van tieneridool Justin Bieber een kluis in het voetbalstadion van Johannesburg en gaan aan de haal met 3 miljoen Zuid-Afrikaanse rand (253.000 euro).
    • 21 september » Politieagenten in Wit-Rusland mogen niet meer roken in uniform, meldt een woordvoerder van het ministerie van Binnenlandse Zaken.
    • 1 oktober » De Duitse politie houdt een man aan die probeerde een kunstwerk te verkopen dat in 2012 gestolen zou zijn uit de Kunsthal Rotterdam.
    • 15 oktober » Door een 1-0-overwinning op en in Litouwen plaatst het Bosnisch voetbalelftal zich voor het eerst in de geschiedenis voor de WK-eindronde.
    • 29 december » De autoriteiten in El Salvador beginnen met de evacuatie van het gebied rondom de gas en as spuwende vulkaan Chaparrastique.
  • De temperatuur op 19 september 2013 lag tussen 9,3 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Er was 2,0 uur zonneschijn (16%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 11 januari » De inwoners van Tsjechië trekken voor het eerst naar de stembus om zelf rechtstreeks een president te kiezen.
    • 29 juni » De Zuid-Afrikaanse oproerpolitie raakt slaags met demonstranten in Soweto. De schermutselingen vinden plaats kort voor het bezoek van de Amerikaanse president Barack Obama aan de grote zwarte wijk aan de rand van Johannesburg.
    • 4 juli » Zeker zes Amerikaanse vliegmaatschappijen annuleren meer dan veertig vluchten van en naar Mexico-Stad en Toluca wegens de actief geworden Mexicaanse vulkaan Popocatépetl.
    • 9 september » Het Van Gogh Museum heeft een nieuw schilderij van Vincent van Gogh ontdekt: Zonsondergang bij Montmajour.
    • 14 september » In Berlijn winnen de Russische volleybalsters in de finale van het Europees kampioenschap met 3-1 van gastland Duitsland.
    • 19 november » Het Gibraltarees voetbalelftal speelt in Faro de eerste officiële interland uit de geschiedenis. Het duel tegen Slowakije eindigt in 0-0.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Muller

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Muller.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Muller.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Muller (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens EBBI, "Het verborgen verleden van Pauline Berens aka Genealogienetwerk zus Greetje Berens aka EemslandBoekweitBoerenImmigratie aka The Dutch Connection", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I4012.php : benaderd 16 maart 2026), "Maria Angelina - Liene - Engelien Muller (1913-2013)".