BOUTREUX-TEST » Pierre BAUDON (1876-????)

Persoonlijke gegevens Pierre BAUDON 


Gezin van Pierre BAUDON

Hij is getrouwd met Marie Alphonsine LECOMTE.

Zij zijn getrouwd op 18 oktober 1904 te La Daguenière, Maine-et-Loire, Pays de la Loire, France, hij was toen 28 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Madeleine Marie BAUDON  1915-2002 

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.
  • Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pierre BAUDON?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Pierre BAUDON

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pierre BAUDON

Pierre BAUDON
1810-1874
René MICHARD
1818-1895
Pierre BAUDON
1848-????
Marie MICHARD
1855-1948

Pierre BAUDON
1876-????

1904

    Toon totale kwartierstaat

    Deze publicatie is nog niet openbaar!
    Zodra de publicatie is geaccordeerd door de auteur wordt deze openbaar en vindbaar.



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Registres 49042 Brain-sur-l'Authion, registre : 1873-1882, vue : 69/200, acte : 48 / http://www.archinoe.fr/cg49v2/registre.php
    2. En marge acte de naissance époux

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 augustus 1876 lag rond de 19,1 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noorden. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 31 januari » De regering van de Verenigde Staten dwingt alle indianen in reservaten te gaan wonen.
      • 22 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Japan in de apostolische vicariaten Noord-Japan, Centraal-Japan en Zuid-Japan.
      • 2 augustus » Wild Bill Hickok, gunslinger uit het Wilde Westen, wordt tijdens het pokeren in de rug geschoten en sterft.
      • 8 augustus » Thomas Alva Edison verkrijgt octrooi op de stencilmachine.
      • 17 november » De Slavische mars van de Russische componist Tsjaikovski gaat in première in Moskou tijdens een benefietconcert van het ICRC voor gewonde veteranen uit de Servisch-Turkse oorlog.
      • 23 december » Begin van de Conferentie van Constantinopel tussen vijf Europese grootmachten.
    • De temperatuur op 18 oktober 1904 lag tussen 8,8 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 13,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 23 januari » De Noorse plaats Ålesund wordt verwoest door een brand.
      • 7 februari » Een groot deel van de Amerikaanse stad Baltimore brandt af.
      • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
      • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
      • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
      • 15 november » Gillette verwerft patent op het veiligheidsscheermes
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam BAUDON

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BAUDON.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BAUDON.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BAUDON (onder)zoekt.

    De publicatie BOUTREUX-TEST is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Christophe BOUTREUX, "BOUTREUX-TEST", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-boutreux/I5133.php : benaderd 14 januari 2026), "Pierre BAUDON (1876-????)".