BOUTREUX-TEST » Marie "Angèle" BAZANTÉ (1903-1958)

Persoonlijke gegevens Marie "Angèle" BAZANTÉ 


Gezin van Marie "Angèle" BAZANTÉ

Zij is getrouwd met Alexandre "Maurice" BOUTREUX.

Zij zijn getrouwd op 20 april 1927 te Trélazé, Maine-et-Loire, Pays de la Loire, France, zij was toen 23 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.
  • Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marie "Angèle" BAZANTÉ?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Marie "Angèle" BAZANTÉ

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marie "Angèle" BAZANTÉ


    Toon totale kwartierstaat

    Deze publicatie is nog niet openbaar!
    Zodra de publicatie is geaccordeerd door de auteur wordt deze openbaar en vindbaar.



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Registres 49353 Trélazé, registre : 1903, acte : 132 / http://www.archinoe.fr/cg49v2/registre.php
    2. Registres 49004 Andard, registre : 1958, acte : 6 / http://www.archinoe.fr/cg49v2/registre.php
    3. Registres 49353 Trélazé, registre : 1927, acte : 18 / http://www.archinoe.fr/cg49v2/registre.php

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 september 1903 lag tussen 8,3 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 3,8 uur zonneschijn (30%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
      • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
      • 20 april » De Rotterdamse rechtbank beëdigt Mr. A.E. van den Hoek-Kok als eerste vrouwelijke advocaat in Nederland.
      • 3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
      • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
      • 18 november » De Verenigde Staten en Panama tekenen het Hay-Bunau Varilla Verdrag, dat de Verenigde Staten exclusieve rechten geeft over de Panamakanaalzone.
    • De temperatuur op 20 april 1927 lag tussen 5,9 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 4,7 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 18 mei » De Nederlandse onderzeeboot O 7 botst in de buurt van Texel met het Zweedse stoomschip Scania.
      • 26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
      • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
      • 17 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 21e editie van de Ronde van Frankrijk.
      • 29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.
      • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
    • De temperatuur op 28 mei 1958 lag tussen 7,5 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (64%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
      • 5 februari » Nasser wordt president van de Verenigde Arabische Republiek.
      • 18 maart » Het Atomium in Brussel wordt voltooid. De enorme uitvergroting van een ijzerkristal moest dienen als de blikvanger op de wereldtentoonstelling (Expo 58) van dat jaar.
      • 29 juni » Encycliek Ad Apostolorum Principis van Paus Pius XII over het communisme en de Kerk in China.
      • 31 juli » Afschaffing van het tolgeld in de Waaslandtunnel onder de Schelde in Antwerpen.
      • 10 augustus » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Schiedam haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.01,2.
      • 12 september » Jack Kilby presenteert de eerste werkende geïntegreerde schakeling, maar verliest het patent 11 jaar later aan Robert Noyce.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam BAZANTÉ

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BAZANTÉ.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BAZANTÉ.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BAZANTÉ (onder)zoekt.

    De publicatie BOUTREUX-TEST is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Christophe BOUTREUX, "BOUTREUX-TEST", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/test-boutreux/I4982.php : benaderd 2 maart 2026), "Marie "Angèle" BAZANTÉ (1903-1958)".