Stamboom Steenbergen, van Kimmenaede, de Smit en Lensen » Hendericus Hermanus Steenbergen (1886-????)

Persoonlijke gegevens Hendericus Hermanus Steenbergen 


Gezin van Hendericus Hermanus Steenbergen

Hij is getrouwd met Anna Maria van Iterson.

Zij zijn getrouwd op 29 juni 1910 te Leiden, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 23 jaar oud.Bron 1

Erfgoed Leiden te Leiden, BS Huwelijk
Archief van de ambtenaar van de burgerlijke stand, 1816-1928
Deel: 4906, Periode: 1910, Leiden, archief 0516
inventaris­nummer 4906, 29 juni 1910
Huwelijken 1910. Authentiek afschrift.
aktenummer 202

Hendericus Hermanus Steenbergen komt van een andere familie Steenbergen (Woerden - Utrecht).

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Hendericus Hermanus Steenbergen

De persoon heeft (of is genoemd in) meerdere CABR dossiers.

Bron: Stadsarchief Rotterdam
Hendricus Hermanus Steenbergen, Gearresteerd op: 16-05-1945
Rol: Arrestant
Voornaam: Hendricus Hermanus
Achternaam: Steenbergen
Geboorteplaats: Leiderdorp
Geboortedatum: 17-9-1886
Beroep: havenarbeider
Adres: Rotterdam, 1e Pijnackerstraat 146a
Datum in bewaring: 16-05-1945
Datum getransporteerd: 17-05-1945
Getransporteerd naar: Tamboerstraat
Registratienummer: 4694
Toegangsnummer: 63 Archief van de Gemeentepolitie Rotterdam
Inventarisnummer: 3602

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendericus Hermanus Steenbergen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendericus Hermanus Steenbergen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendericus Hermanus Steenbergen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 september 1886 lag rond de 11,8 °C. De winddruk was 15 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
      • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
      • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
      • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
      • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
      • 29 december » Zaligverklaring van 54 Engelse martelaren, onder wie John Fisher en Thomas More.
    • De temperatuur op 29 juni 1910 lag tussen 10,6 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 1,5 mm neerslag. Er was 9,5 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
      • 14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
      • 11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
      • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
      • 30 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Audax Club Sportivo Italiano.
      • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Steenbergen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R. Steenbergen, "Stamboom Steenbergen, van Kimmenaede, de Smit en Lensen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/steenbergen-stamboom/I942.php : benaderd 1 januari 2026), "Hendericus Hermanus Steenbergen (1886-????)".