Stamboom Steenbergen, van Kimmenaede, de Smit en Lensen » Anna Maria van Iterson (1890-????)

Persoonlijke gegevens Anna Maria van Iterson 


Gezin van Anna Maria van Iterson

Zij is getrouwd met Hendericus Hermanus Steenbergen.

Zij zijn getrouwd op 29 juni 1910 te Leiden, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 20 jaar oud.Bron 1

Erfgoed Leiden te Leiden, BS Huwelijk
Archief van de ambtenaar van de burgerlijke stand, 1816-1928
Deel: 4906, Periode: 1910, Leiden, archief 0516
inventaris­nummer 4906, 29 juni 1910
Huwelijken 1910. Authentiek afschrift.
aktenummer 202

Hendericus Hermanus Steenbergen komt van een andere familie Steenbergen (Woerden - Utrecht).

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria van Iterson?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria van Iterson

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria van Iterson


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 juni 1890 lag rond de 16,0 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 27 juli » Vincent van Gogh schiet zichzelf in de borst met een revolver. Aan zijn verwondingen overlijdt hij twee dagen later, op 29 juli.
      • 6 augustus » William Kemmler sterft als eerste mens op de elektrische stoel.
      • 1 oktober » Het Yosemite National Park in de Amerikaanse staat Californië wordt opgericht.
      • 29 oktober » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen. Op 23 november van datzelfde jaar zou hij komen te overlijden.
      • 29 november » In Japan wordt een nieuwe grondwet aangenomen en komt de Diet voor het eerst bijeen.
      • 29 december » Het bloedbad van Wounded Knee vindt plaats.
    • De temperatuur op 29 juni 1910 lag tussen 10,6 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 1,5 mm neerslag. Er was 9,5 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
      • 28 maart » Henri Fabre slaagt er als eerst in om op te stijgen, te vliegen en te landen met een watervliegtuig.
      • 11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
      • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
      • 20 november » Francisco I. Madero begint de opstand tegen Porfirio Díaz: begin van de Mexicaanse Revolutie.
      • 24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Iterson


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R. Steenbergen, "Stamboom Steenbergen, van Kimmenaede, de Smit en Lensen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/steenbergen-stamboom/I941.php : benaderd 17 oktober 2026), "Anna Maria van Iterson (1890-????)".