Stamboom Steenbergen, van Kimmenaede, de Smit en Lensen » Niet publiceren

Persoonlijke gegevens Niet publiceren 


Gezin van Niet publiceren

Zij is getrouwd met Niet publiceren.

Zij zijn getrouwd op 9 januari 1942 te Voorburg, Zuid-Holland, Nederland.Bron 1

Haags Gemeentearchief te Den Haag, BS Huwelijk
Gemeentebestuur van Voorburg: Burgerlijke Stand, Voorburg, archief 6110-01, inventarisnummer 71, 09-01-1942
Huwelijksakten Voorburg
aktenummer 1942-3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Niet publiceren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Niet publiceren

Jentina Gol
1839-1928

Niet publiceren
????-

1942

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 januari 1942 lag tussen -2,7 °C en 4,4 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 3,4 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de achtste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van Argentinië.
      • 9 februari » Het grote lijnschip SS Normandie vat vlam, kapseist en zinkt in de haven van New York tijdens de ombouw tot troepentransportschip.
      • 23 mei » De Duitsers verbieden de toegang tot het strand van Zandvoort.
      • 5 juni » Slag bij Midway: De United States Navy verwerft het maritieme overwicht in de Stille Oceaan door vier Japanse vliegdekschepen tot zinken te brengen.
      • 19 november » De Sovjet-Unie zet tegenaanval op Stalingrad in.
      • 25 december » De Japanse onderzeeboot I 66 torpedeert ten noorden van Kuching de Nederlandse onderzeeboot K XVI waarbij alle 36 bemanningsleden om het leven komen.

    Over de familienaam Niet publiceren


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R. Steenbergen, "Stamboom Steenbergen, van Kimmenaede, de Smit en Lensen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/steenbergen-stamboom/I5024.php : benaderd 31 december 2025), "Niet publiceren".