Stamboom Steenbergen, van Kimmenaede, de Smit en Lensen » Lodewijk Arnoldus van Iterson (1911-)

Persoonlijke gegevens Lodewijk Arnoldus van Iterson 


Gezin van Lodewijk Arnoldus van Iterson

(1) Hij is getrouwd met Maria Petronella van Weeren.

Zij zijn getrouwd op 28 september 1938 te Leiden, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 27 jaar oud.Bron 1

Huwelijksakten 1938, archiefnummer 1005
Archief van de ambtenaar van de Burgerlijke Stand van Leiden, 1929-1993, inventarisnummer 68
Gemeente: Leiden
Periode: 1938
Aktenummer: 506

Het echtpaar is gescheiden 18 april 1940 te Leiden, Zuid-Holland, Nederland.


(2) Hij is getrouwd met Maria Hoogendijk.

Zij zijn getrouwd op 22 mei 1940 te Leiden, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 29 jaar oud.Bron 1

Huwelijksakten 1940, archiefnummer 1005
Archief van de ambtenaar van de Burgerlijke Stand van Leiden, 1929-1993, inventarisnummer 70
Gemeente: Leiden
Periode: 1940
Aktenummer: 282

Notities over Lodewijk Arnoldus van Iterson

Lodewijk Arnoldus van Iterson is een tweelingbroer van Peter Gerardus van Iterson.

De persoon heeft (of is genoemd in) een CABR dossier.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lodewijk Arnoldus van Iterson?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lodewijk Arnoldus van Iterson

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lodewijk Arnoldus van Iterson

Lodewijk Arnoldus van Iterson
1911-????

(1) 1938
(2) 1940

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 januari 1911 lag tussen 2,3 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 8,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 22 mei » In de Duitse havenstad Kiel loopt de Kaiser van stapel, het eerste turbine-lijnschip ter wereld.
      • 24 juli » Hiram Bingham vindt de Incastad Machu Picchu terug.
      • 7 september » Franse rechercheurs arresteren Guillaume Apollinaire op verdenking van diefstal van de Mona Lisa.
      • 23 oktober » Italiaans-Turkse Oorlog: Kapitein-Vlieger Carlos Piazza steeg op 23 oktober 1911 om 06:19 uur met zijn Blériot XI op voor een verkenningsvlucht, om zo de Turks-Arabische opmars te lokaliseren. Hierdoor legde Kapitein-Vlieger Carlos Piazza de eerste oorlogsvlucht af in de geschiedenis en was de Blériot XI het eerste militaire vliegtuig dat ingezet werd tijdens een oorlog. Gevolgd door Kapitein-Vlieger Ricardo Moizo in een Nieuport.
      • 27 november » Paus Pius X creëert 19 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse Redemptorist pater Willem Marinus van Rossum.
      • 12 december » Hoofdstad van India wordt New Delhi, dat was voordien Calcutta .
    • De temperatuur op 22 mei 1940 lag tussen 9,0 °C en 24,2 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 8,6 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Iterson


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R. Steenbergen, "Stamboom Steenbergen, van Kimmenaede, de Smit en Lensen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/steenbergen-stamboom/I3308.php : benaderd 1 januari 2026), "Lodewijk Arnoldus van Iterson (1911-)".