Stamboom Koster Bomhof » Lijntje Cornelia Gezelle (1896-1974)

Persoonlijke gegevens Lijntje Cornelia Gezelle 

  • Zij is geboren op 30 juni 1896 in Boskoop.
    Kind:
    Lijntje Cornelia Gezelle
    Geslacht:
    Vrouw
    Geboorteplaats:
    Boskoop
    Geboortedatum:
    dinsdag 30 juni 1896
    Vondeling:
    N
    Vader:
    Daniel Gezelle
    Moeder:
    Adriana Koster
    Gebeurtenis:
    Geboorte
    Datum:
    dinsdag 30 juni 1896
    Gebeurtenisplaats:
    Boskoop
    Documenttype:
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling:
    Nationaal ArchiefNationaal Archief
    Plaats instelling:
    Den Haag
    Collectiegebied:
    Zuid-Holland
    Aktenummer:
    85
    Registratiedatum:
    1 juli 1896
    Akteplaats:
    Boskoop
    Aktesoort:
    Geboorteakte
  • Zij is overleden op 6 juni 1974 in Boskoop, zij was toen 77 jaar oud.
  • Een kind van Daniel Gezelle en Adriana Koster
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 mei 2015.

Gezin van Lijntje Cornelia Gezelle

Zij is getrouwd met Johannes de Vink.

Zij zijn getrouwd op 24 september 1925 te Boskoop, zij was toen 29 jaar oud.

Bruidegom:
Johannes de Vink
Geboorteplaats:
Boskoop
Leeftijd:
37
Vader bruidegom:
Jacobus Wilhelmus de Vink
Moeder bruidegom:
Dirkje van Es
Bruid:
Lijntje Cornelia Gezelle
Geboorteplaats:
Boskoop
Leeftijd:
29
Vader bruid:
Daniel Gezelle
Moeder bruid:
Adriana Koster
Gebeurtenis:
Huwelijk
Datum:
donderdag 24 september 1925
Gebeurtenisplaats:
Boskoop
Documenttype:
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling:
Nationaal ArchiefNationaal Archief
Plaats instelling:
Den Haag
Collectiegebied:
Zuid-Holland
Aktenummer:
36
Registratiedatum:
24 september 1925
Akteplaats:
Boskoop
Aktesoort:
Huwelijksakte

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lijntje Cornelia Gezelle?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lijntje Cornelia Gezelle

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lijntje Cornelia Gezelle

Lijntje Cornelia Gezelle
1896-1974

1925

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 juni 1896 lag rond de 15,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 5 januari » In de Wiener Presse verschijnt het eerste, publieke artikel over de door Wilhelm Röntgen ontdekte röntgenstraling.
      • 23 januari » Wilhelm Röntgen maakt voor het eerst een foto via elektromagnetische stralingen van de hand van Albert von Kölliker.
      • 1 februari » Première van de opera La bohème van Giacomo Puccini in Turijn, onder leiding van Arturo Toscanini.
      • 15 april » Einde van de eerste moderne Olympische Spelen, zie Olympische Zomerspelen 1896.
      • 27 augustus » Engels-Zanzibarese Oorlog, kortste oorlog uit de geschiedenis, Zanzibar capituleerde na 38 minuten.
      • 25 december » John Sousa componeert "The Stars and Stripes Forever".
    • De temperatuur op 24 september 1925 lag tussen 6,0 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,2 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 13 maart » In Tennessee verbiedt een wet het leren van evolutie op school.
      • 21 juli » In Dayton Tennessee, wordt middelbareschoolleraar biologie John T. Scopes schuldig bevonden aan het onderwijzen van de evolutietheorie in zijn klas. Hij krijgt een boete van $100.
      • 21 augustus » De Nederlandse voetbalclub FC Emmen wordt opgericht.
      • 31 oktober » Ahmad Sjah Qajar, de laatste sjah van de dynastie der Kadjaren van Iran wordt afgezet
      • 10 november » Gerrit Hendrik Kersten zorgde voor het aannemen van een amendement dat de val van kabinet-Colijn I veroorzaakte.
      • 11 november » Robert Millikan bewijst het bestaan van kosmische straling.
    • De temperatuur op 6 juni 1974 lag tussen 7,6 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 6,9 uur zonneschijn (42%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
      • 12 mei » Excelsior wint met 5-1 van Vitesse en is daarmee kampioen van de eerste divisie.
      • 3 juni » John Newcombe lost Ilie Năstase na veertig weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofs.
      • 10 juli » Arabische landen heffen hun olieboycot tegen Nederland op.
      • 13 november » Yasser Arafat verklaart voor de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties dat hij streeft naar een Palestijnse staat waar moslims, christenen en joden kunnen leven.
      • 24 november » Twee Palestijnse kapers steken op Schiphol een Vickers VC-10 van British Airways in brand en geven zich daarna over. Ze worden vrijgelaten na de kaping van een Brits vliegtuig dat is geland in Tunis.
      • 4 december » Onderweg naar Mekka raakt een DC-8 vliegtuig van Martinair een bergwand op Sri Lanka. Alle 191 inzittenden komen om: 184 Indonesische pelgrims en 7 Nederlandse bemanningsleden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Gezelle

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gezelle.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gezelle.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gezelle (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gerrit Koster, "Stamboom Koster Bomhof", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamoom-koster-bomhof/I7360.php : benaderd 27 januari 2026), "Lijntje Cornelia Gezelle (1896-1974)".